Wędkarstwo spinningowe Kolendowicz

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów,zainteresowała mnie książka Wędkarstwo spinningowe Kolendowicza. W książce opisuje podobno zasady doboru zestawu spinningowego, czyli coś w sam raz dla mnie. Nie chcę jednak wyrzucić pieniędzy w bloto, dlatego będe wdzięczny za porady kolegów. Na ile praktyczna jest ta książka i czy warto ją kupić? 
Chomikus


Witam
Mam tą książkę i powiem że szału nie robi...
Mogę ci natomiast polecić takie książki : Wędkarstwo Rzeczne Marka Szymańskiego ,Łowienie w zbiornikach zaporowych Tomka Krzyszczyka oraz Sekrety mistrzów spinningu Darka Duszy (2012/01/05 16:01)

ryukon1975


Nie mam tej książki o którą pytasz.
Jednak wspomniana już wyżej "Wędkarstwo rzeczne SPINNING" Marka Szymańskiego to książka którą naprawdę warto przeczytać.
Takich informacji nie znajdziesz w żadnym czasopiśmie, nawet jak będziesz prenumerował przez pięć lat,bo tam same reklamy.:) (2012/01/05 16:16)

jacenty75


Witam,

Dla mnie ta pozycja ma wartość bardziej sentymentalną ponieważ nabyłem ją świeżo po wydaniu 02.03.1996r. na targach wędkarskich na Torwarze i z tą własnie datą mam dedykacje od samego autora. Dodam tylko, ze w tamtych latach p. Kolendowicz był dla mnie (poza 3 krotnym tytułem mistrza Polski w spinningu) wielkim idolem i guru tej metody wędkowania. A wracając do samej książki jak na tamte lata - rewelacyjna pod każdym względem, merytorycznym, graficznym itp. ale od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku "trochę" w wędkarstwie się zmieniło.

P.S. i wcale nie na lepsze!

(2012/01/05 16:41)