Wędkarstwo - wędkarska nietolerancja

/ 84 odpowiedzi
rysiek38


i to jest właśnie ta polska tolerancyjna i wyrozumiała ok10%meskiej populacji i 30%kobiet ma tendencje homo jakieś nastepne 25% to skrajni prawicowcy i wyznający jedynie słuszną religie dodac do tego jakieś20% byłych zatwardziałych komuchów,jakieś10%byłych oficerów,milicjantów itp to wychodzi na to ze normalnych w polsce tu nie ma lub mieszczą się w granicach błedu statystycznego (2009/06/30 23:37)

rysiek38


Te 5 % to pewnie tacy degeneraci i wywrotowcy jak ja ;-))) ...a tak poważnie to jakby było więcej tolerancji to myśle ze żyłoby się tu lepiej (2009/07/01 00:17)

Dekas


Tolerancja z pewnością nie polepszyła by nam gospodarki czy też zwiększyła zarobki w kraju .. wiec co nam da ...? Mówisz żyło by się lepiej ... a co ci przeszkadza w tym życiu które masz dziś jutro i pojutrze ? Tolerancja z pewnością nie polepszy ci stanu zdrowia czy stanu kasy w kieszeni ... ale z pewnością ludzie stali by się bardziej obojętni na wiele spraw a nie było by to wcale korzystne ... nietolerancja była obecna wśród ludzi zawsze i być będzie tym bardziej ze coraz więcej młodych ludzi poszerza swa wiedzę w tej dziedzinie i propaguje ja w wszelaki sposób... Pozdrawiam (2009/07/01 10:32)

sacha


No to może ja coś dodam-jako osoba z podwójnym obywatelstwem.
Ktoś napisał że jesteśmy tolerancyjnym narodem,tak-przynajmniej tak o sobie chcemy myśleć.Niestety wychodzi z Polaków rasizm kiedy mieszkają w krajach gdzie tych "innych" jest zdecydowanie więcej niż w Polsce.
Brudas,czarnuch,żółtek,asfalt,kakroć(określenie Hindusów i Pakistańczyków).
O sąsiadach też mamy nie najlepsze zdanie-durni i barbarzyńscy Ruscy,Ukraińcy z czarnymi podniebieniami,śmieszny czeski język,Szwaby,żabojady,pastuchy (Bułgarzy i Rumuni),w sumie do każdego się potrafimy przyczepić.
Pracowałem z "asfaltami",z "żółtkami" i nie odbiegają od nas inteligencją czy pracowitością a nawet więcej-"żółtki" biją nas na głowę.Piłem chyba ze wszystkimi,nawet z "brudasami" w Turcji i Jordańczykami w Kanadzie.Byłem zdziwiony bo pzrecież muzułmanie i mają szlaban na wódę.szlaban to mają w dzień ale w nocy Allach raz że nie widzi a z resztą w Koranie jest o winie a nie o szkockiej czy wyborowej.
A teraz o Polakach(na szczęście nie wszyscy) z którymi się spotkałem za granicą:
My som narodem wybranym (sic,myślałem że żydzi) ale wszyscy chcą nas wykorzystać,my som najmondrzejsze a cała reszta to gupki,nikt nam nie podskoczy,my som katolicy i cała reszta nie jest nic warta. (2009/07/01 11:26)

Dekas


Człowieku co ty piszesz ? To nadole to jest może mi powiedz ze wypowiedz jednego z Polskich obywateli którzy wyjechali za granice ? Komu ty chcesz takie kity wciskać ??... "...My som Narodem wybranym..." ? Co ty wbijasz na neta jakaś propagandę Żydowska ? Człowieku jaki ci tak Polak powie w 21 wieku ... ? "A reszta to gupki" ... ze taka użyję metaforę "Skąd ty dojeżdżasz człowieku ??" (2009/07/01 11:42)

sacha


Pomieszkaj sobie 1/3 swojego życia za granicą to się przekonasz.W części II specjalnie użyłem takiego języka z jakim możesz spotkać się w środowiskach polonijnych USA,Kanady,Australii czy zapewne Anglii.
Weź pod uwagę że zdecydowana większość osób które wyjechały z Polski w latach przed 1989 była osobami z wykształceniem mniej niż średnim i reprezentowała środowiska wiejskie (góry i Podlasie).Można przyjąć że takich osób w Polonii jest ok. 70-80%.Dopiero ostatnie lata emigracji to są osoby które
prezentują wykształcenie wyższe(lekarze,inżynierowie,pracownicy IT).
Nie twierdzę że 100% tych co wyjechali dawno temu zachowuje się tak jak opisałem ale dobrze ponad 50% na pewno.
Jaką propagandę żydowską wbijam???przecież nawet nie użyłem słowa Żyd w swoim pierwszym poście?
Dojeżdżam z domu do pracy. (2009/07/01 13:00)

Dekas


Użyłeś stwierdzenia jakie niby powiedzial Polak w Angli "Jestesmy narodem wybranym ..." a na podstawie Biblii to Narodem wybranym sa żydzi wiec co jeszcze ? A pozatym od kiedy żyd to polak ....? Gdyby nie żydzi to nienawiśc ze strony NSDAP była by mniejsza w stosunku do polski ... Wiec za co mamy im dziekowac ?? A pozatym to nie ci ludzie ktorzy wyjechali za granice sie licza tylko ci co pozostali i walczyli tutaj a nie uciekali ... Pozdrawiam (2009/07/01 16:16)

spines21


nikomu nie trzeba dziękować.wystarczy zostawić innych w spokoju. (2009/07/01 18:48)

u?ytkownik3378


nie poczuj się urażony, ale powiedz nam jakie masz wykształcenie człowieku.!?może gdybyś chodził do szkoły a nie na wagary z wędką nad wisłe, to wiedziałbyś że Polacy są narodem wybranym, pomijając to że biblia promuje żydów . (2009/07/01 21:34)

Dekas


Wybranym ??... DO czego !? możne odśwież mi historię Naszego Narodu bo nie kojarzę abyśmy byli narodem wybranym ?? Gdyby tak było to nasze życie było by idealne tak ?/ przecież na tym polegała nagroda dla ludu wybranego ...!? I chodzę do szkoły i się uczę cały czas wiec nie siedzę na wagarach an rybach jak ty to ująłeś a to ty bardziej człowieku otwórz oczy i zobacz co się dzieje za oknem i w chorych mediach a nie siedzisz w domu i udajesz tolerancyjnego gościa który ma za przeproszeniem wyj*bane na wszystko ... czy tu nie o to chodzi w tej waszej całej tolerancji ... bez napinki pozdrawiam ! (2009/07/01 22:13)

u?ytkownik3378


cienka ta twoja szkoła .Oto 13 powodów dla których, można stwierdzić, że Polacy są narodem wybranym... 1.Jako pierwsza nacja na świecie opracowaliśmy sposób na picie denaturatu, płynu borygo, kwasu siarkowego i wody kolońskiej. 2.Pewien grabarz z Krakowa miał we krwi 9,5 promila alkoholu i przeżył. 3.W 1995 r. jeden z mieszkańców Wrocławia osiągnął absolutny medyczny rekord świata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczył trzykrotnie śmiertelną dawkę. Zmarł w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym. 4.W zachodniej Europie można znaleźć alkohole z ostrzegawczym napisem: "Dawka śmiertelna - 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków i Rosjan". 5.Polska kupuje piasek i żwir w Republice Południowej Afryki. 6.Pewien reprezentant Polski w kulturystyce 500 razy przekroczył medyczną normę testosteronu w organizmie zdrowego mężczyzny. 7.Władysław Reymont, autor "Chłopów", nie pojechał w 1924 r. do Sztokholmu po odbiór nagrody Nobla, gdyż nie mógł wytrzeźwieć. Pisarz zmarł rok później z powodu alkoholizmu. 8.Polacy chorzy na raka krtani wymyślili sposób palenia papierosów - przez rurkę w tchawicy. 9.W marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, który uciekł z cyrku, zastrzelono weterynarza. 10.Wśród honorowych obywateli Wrocławia wciąż figurują: Adolf Hitler, Joseph Goebbels i Hermann Goering. 11.Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego dwa razy uciekł z prosektorium. Będąc w stanie kompletnego upojenia alkoholowego mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Lekarze, nie mogąc wyczuć pulsu, stwierdzali zgon. 12.Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata więzienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże. 13.W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnię fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, że są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów, fałszywe dolary zostały wykonane staranniej niż autentyczne banknoty. a tak na poważnie, to nie napinaj się tak, tylko poczytaj:http://www.bryk.pl/teksty/liceum/j%C4%99zyk_polski/romantyzm/994-koncepcja_mesjanizmu_i_narodu_wybranego_w_czasach_adama_mickiewicza_i_dzisiaj.html (2009/07/01 23:23)

Dekas


Sorki kolego ale to ja mam poczytać ?? Czy ty tą rozmowę bierzesz na poważnie ... wypisujesz mi tu brednie z czasów od 1995 do dziś to skąd ludzie prędzej mogli wiedzieć ze polska będzie narodem wybranym ... ?? Pomysł logicznie... czy tylko tym słyniemy ze w 75 procentach opisujesz dokonania polaków w piciu alkoholu lub niesłychanym zachwianiu jednego z pierwiastków w organizmie ...? człowieku pomyśl co piszesz bo takimi słowami ośmieszasz swój kraj a z pewnością nie podchodzisz na poważnie do tematu ... !!!! Tak dla sprostowania sprawy nie poszukuje tutaj jakich kolwiek wrogów jak widać szukam wyjaśnienia oraz waszej opinii na temat Nietolerancji wśród wędkarzy bo przecież jak by nie spojrzeć to na tym ten portal polega ... gdybym chciał się dowiedzieć jakie zdanie maja na ten temat kibice czy szarzy ludzie to bym napisał gdzie indziej wiec proszę a nawet nalegam o niekrytykowanie mojego pytania gdyż MOGĘ być człowiekiem niewiedzy czy zagubionym w myślach ... Co do tego Wrocławia gdzie figurują wysłannicy AH czy JG ze tak powiem brzydko "GÓWNO PRAWDA" jest takich ludzi bardzo bardzo dużo i nazywamy ich w przetłumaczeniu na polskie FOLKSDOJCZE ... i nie wątpię i nie mam zamiaru podważać ale nie tylko we Wrocławiu oni są ale i na całym świecie wiec powiedz mi Panie MANIEK -PC czy oni a duma naszego kraju aby na ich podstawie nazywać nas Narodem Wybranym ?? Co ty piszesz człowieku ... Pozdrawiam (2009/07/02 01:05)

u?ytkownik15311


Nie twierdzę, że będę każdego napotkanego wędkarza pytał o przeszłość czy choroby, ale mając taką świadomość nie czułbym się zbyt komfortowo. Kol. Mateuszwos napisał: To są ludzie wybitnie chorzy i nie powinni w ogóle wędkować tylko spędzać życie w szpitalu psychiatrycznym do momentu wyleczenia bądź śmierci. Geje to też chorzy ludzie i też powinni się leczyć. Zgadza się, zatem nie chciałbym wędkować z kimś kto powinien siedzieć w psychiatryku, a zamiast tego siedzi koło mnie. (2009/07/02 01:14)

Dekas


Panie "pisaq87" z pewnością i z całym szacunkiem przyznam ci racje w sprawie Geji ,Lesbijek oraz innych orientacji seksualnych a z pewnością z pedofilią ale jeśli możesz prosił bym abyś rozkminił temat do końca i na bieżąco komentował ;> dziękuje bardzo pozdrawiam (2009/07/02 01:18)

u?ytkownik10172


"marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, który uciekł z cyrku, zastrzelono weterynarza." Niesamowite. Z innej beczki: Ludzie macie szczęście, że urodziliście się heteroseksualnymi (mniemam) facetami i staje Wam na widok babskich cycków. Pamiętajcie, że wiele nie brakuje aby w okresie płodowym dostać zbyt mało hormonów odpowiedzialnych za późniejszą orientację seksualną. Wtedy to Wam kazali by resztę życia spędzić w zakładzie, a jak wybralibyście się na wędkowanie z ukochaną osobą, to koledzy wędkarze kazali by wam wyp... z tej miejscówki. A jeszcze inne spojrzenie na tę sprawę: Urodziliście się na nowo, podoba Wam się koleżanka w przedszkolu, ale wszystkie dzieci obok są homoseksualne. Mało tego - dodatkowo wyśmiewają się z Was i nazywają ciotą. I tak przez całe życie. Podobają się wam wielkie cyce, oglądacie pornusy z wielkimi cycami ale nigdy przed nikimi się do tego nie przyznacie. Bo wtedy zostaniecie wyśmiani. Jak wówczas byście się czuli? Mamy to szczęście, że się dobrze urodziliśmy. Inni mieli go mniej. Dlatego uszanujmy ich "inność". (2009/07/02 07:04)

Dekas


Kolego "spiderling" poniekąd masz tą racje ale z drugiej strony biblijną para był Adam i Ewa co oznacza ze od samego początku prawdziwą para która miała być ideałem dla reszty pokoleń był mężczyzna z kobietą a nie dwojga Panów... Poza tym to wcale nie zależy od hormonów gdyż nieraz czytałem artykuły o Gejach którzy wychodząc z kliniki nie zmienili do końca orientacji seksualnej ale zaakceptowali świat rzeczywisty i tolerowali kobietę jako swa partnerkę... Wiec gdzie tu hormony ?? A co do tych wielkich Piersi to to się nazywa "Wstyd" i nie jest to ani choroba ani ujma na sercu ze takim się urodziłem ... a jeśli chciałeś mi wytłumaczyć jak bym się czuł gdybym był odtrącany i był bym innym niż wszyscy to starał bym się to zmienić a nie pogrążać w tym i nie daj boże zostać pedofilem czy innym odpadem seksualnym.... Ale również popieram twoją teorie dzięki za Komentarz... Pozdrawiam (2009/07/02 10:02)

u?ytkownik10172


Czy Twoim zdaniem umiał byś się teraz zmienić ? Jesteś w stanie sobie wyobrazić, że tworzysz normalne małżeństwo z facetem? Cała rodzina, sąsiedzi i przyjaciele cieszyli by się z tego, ale czy Ty byłbyś szczęśliwy? Wierzysz w szczęście tych gejów, którzy zrezygnowali ze swoich pragnień po to, żeby sprostać oczekiwaniom otoczenia? Owszem - biblijną parą był Adam i Ewa. Kobieta i mężczyzna jako ideały dla pozostałych pokoleń. Ale niby na jakiej podstawie? A co jeśli Adam był blondynem (i to "aryjskim"), czy to znaczy, że ja brunet już nie jestem ideałem? Tak rozumując tworzy się nietolerancja! (2009/07/02 10:23)

Dekas


Zrozum Rase aryjską na piedestał wystawił Adolf Hitler oraz jego podwładny prawa ręka Rudolf Hess i teraz takimi oto słowy propagujesz Hitlerowskie poglądy ... myślisz ze kiedyś ludzie patrzyli na to czy jesteś Aryjczykiem czy tylko białym ?? Niebyła pojęcia Aryjczyk a jeśli było to tylko książkowo .... a co do twoich słów to masz racje nie jesteśmy w stanie się zmienić tak jak nie uda się nam czegoś przetłumaczyć to normalne siła woli ale co byś robił z takimi ludzi ... rozumiem ja do gejów jako tako nic nie mam niech sobie żyją ale nie wchodzą w drogę polityczna czy tez moje życie codzienne i co najważniejsze nie ujawniają się tak intymnie na ulicach w biały powszechny dzień ... a co powiesz o pedofilach to tez jest zboczenie seksualne i co ... ?? tez ci nie przeszkadzają wolał byś aby żyli sobie swoim życiem i abyśmy ich nie zmieniali bo stracą swe marzenia poświecą je aby moc normalnie żyć ?? Jaka jest twoja opinia na ten temat ?? Dzięki i Pozdrawiam (2009/07/02 11:29)

u?ytkownik10172


Kolego, mojej opinii na ten temat nie poznasz. Widzę, że nie zrozumiałeś o co chodzi w moim wcześniejszym wpisie, zatem przypuszczam, że i następnych nie skumasz. Ponadto, zbyt dużo czasu zabiera mi szukanie sensu Twoich wypowiedzi. To efekt niestosowania znaków interpunkcyjnych i zbyt długich zdań. Przyłóż się trochę, bo prędzej czy później portalowi koledzy po kiju zarzucą Ci brak szacunku. Pozdrawiam i żegnam. (2009/07/02 14:47)

u?ytkownik3378


dekas nie napinaj się, bo nie mam zamiaru Cie obrażać. jesteś młody i niedojrzały emocjonalnie, porywczy,a przez to niespójny . jeśli chodzi o tolerancję to jesteś rasista homofob, tolerujesz siebie i tych którzy myślą i robią jak ty, reszta do pieca . ogólnie śmierdzi faszyzmem. 13 powodów było dla jaj ,ale w ostatnim zdaniu dałem Ci link do strony . gdybyś przeczytał ,zrozumiałbyś dlaczego ludzie często mówią o nadzwyczajności Polaków tj.o narodzie wybranym . Ty jednak wolałeś wytrwać w swojej ignorancji i w dalszym ciągu manifestujesz swoje marne wykształcenie. naucz się dyskutować , naucz się słuchać ,a może ludzie zaczną traktować Cie poważnie,czego Ci z serca życzę. (2009/07/02 18:31)

u?ytkownik3378


tak na zakończenie chce dodać . nie przyrównujmy pedofilii do całej reszty zagadnienia , bo dla tych zboczeńców nie ma żadnego wytłumaczenia . chodzi mi oto że zjawisko dotyczy bezbronnych dzieci , a cała reszta działa z własnego wyboru, więc nie ma co przyrównywać h.. do palca. (2009/07/02 19:03)

u?ytkownik7474


A na mój gust do dekas ma trochę racji. Może nietolerancja wobec gejów to złe sformułowanie ale są to ludzie chorzy, których należy leczyć tak jak pedofili i chorych na raka. Podejrzewam, że żadne z nich nie jest szczęśliwe w normalnym świecie. Życie nie jest proste ale nie ma co tworzyć dla nich nieprawdziwego światka, który dał by im szczęście bo to do niczego nie prowadzi. Dlatego gejów należy leczyć a nie pozwalać im na zawieranie związków małżeńskich i nie daj Boże adoptowanie dzieci. To jest niedopuszczalne i nienormalne. My ludzie zdrowi powinniśmy czuwać nad porządkiem tego świata i nie dopuszczać do zbytniej tolerancji wobec gejów czy pedofili aby nie zaszkodzić społeczeństwu. Na pewno nie rozwiąże sprawy wytykanie chorych palcami, obrzucanie błotem czy wyzywanie jednak gejostwo zaczyna wymagać zbyt wiele. Przyszła z Holandii moda, która zagraża społeczeństwu. (2009/07/02 22:15)

u?ytkownik3378


Mateusz ,nic nikomu nie zagraża, spokojnie .kochających inaczej jest garstka, nie potrzebnie eksponująca swoją odmienność. homoseksualizm jest znany od początku ludzkości. żyjemy w katolickim świecie , a o dziwo z grubsza tylko kościół katolicki robi z tego taki raban. dla chcących poczytać:http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=43 (2009/07/02 22:35)