Wędkarstwo spławikowe:)))) czy może byc coś lepsze

/ 3 odpowiedzi
Wędkarstwo spławikowe. Poszukuje jakich kol wiek wiadomości na ten temat jestem zapalonym spławikowcem znam wiele rodzajów połowów lecz spławik jest dla mnie metoda najlepsza w żadnej innej metodzie połowów niema tyle frajdy tyle zabawy co w metodzie spławikowej. Chętnie posłucham co inni maja do powiedzenia na ten temat wysłucham rad, podpowiedzi,metod zanęcania, połowów i wiele innych porad. Piszcie czekam i postaram się wszystkiego wypróbować
u?ytkownik10172


Kolego, widzę że masz ponad 170 pkt na tym portalu, zatem chyba wiesz jak wiele razy temat połowu spławikowego był poruszany. Pewnie też wiesz, że to wszystko jest segregowane w odpowiednie grupy i cały czas dostępne w archiwach. Pozostaje życzyć dużo czasu na czytanie:) Pozdrawiam ("(...)w żadnej innej metodzie połowów niema tyle frajdy tyle zabawy co w metodzie spławikowej". Dyskusyjne). (2009/04/19 15:40)

angelika


Dokładnie w archiwum jest multum na temat spławika ale jeśli chodzi o te kwestie to też jestem typowym spławikowcem chociaż lubię też metodę gruntową ale spławik jest moja ukochana metodą. Pozdrawiam i życzę miłego czytania archiwum. (2009/04/19 19:15)

michal88la


wiem ze jest sporo, dość sporo już przeczytałem lecz chętnie zapraszam jeszcze do dodawania czegoś pozdrawiam (2009/04/19 22:10)