Wędkarstwo w Anglii

/ 2 odpowiedzi
Tak w ogóle jestem ciekaw czy np. magazyn  "Wędkarstwo moje hobby", wyemituje może jaki¶ film instruktażowy z jakim¶ angielskim mistrzem? Może i jestem wymagaj±cy, ale te metody, które oni nieraz pokazuj± s± już w większo¶ci opanowane przez większo¶ć kolegów wędkarzy. Mogliby np. pokazać jak łowić ryby swing-tipem, co nie jest jeszcze dobrze znana metod± w naszym kraju, a z tego co wiem jest ona zabójcza dla białorybu, a zwłaszcza dla leszczy. Chodzi mi o pokazanie co niektórych metod z perspektywy użytkowania przez zawodników. A jeżeli jest taka możliwo¶ć skontaktowania się z wydawnictwem tego magazynu to prosiłbym uprzejmie o adres e-mail najlepiej.
minus


No przydałoby się co¶ nowego a nie w kółko szczupaki, okonie i sandacze (2010/11/26 11:20)

mienta


to dobry pomysł ja jak byłem w angli to obserwowałem zawodników podczas zawodów na pobliskim kanale i ¶miało mogę stwierdzić że ich łowienie różni się i to bardzo i chciałbym obejżeć jaki¶ film instruktażowy np z allanem scothornem chrisem yatesem można by było podpatrzeć wiele ciekawostek i sprawdzić je nad naszymi wodami (2010/11/27 15:12)