Wedkarstwo

/ 6 odpowiedzi
Założę się , że nie wszyscy , ale na pewno na tym portalu są takie osoby , które
więcej czasu spędzają na portralu niż nad wodą . Mnie to siedzenie na portalu znudziło się , wolę łowić, pospacerować , dotlenić się . Po co komu te punkty ?! To marnowanie czasu i co w zamian- trochę gadżetów . Na dłuższą metę to nie ma sensu.Pomyslcie o tym.
von_trzmielke


Można te dwie rzeczy połączyć:
- mając laptopa - można siedzieć w portalu nad wodą.
- mając komp. stacjonarny - można siedzieć w portalu nad wódą.
Wszystko zależy od punktu widzenia. (2009/04/01 16:44)

jurek


W pewnym sensie masz racje , jak zrobi się cieplej to wszyscy ruszą nad wodę ..............choć przyznam , że wędkuję od 1976 ---- i cały czas lubię wiedzieć wiecej, więcej i więcej..........Jurek. (2009/04/01 16:45)

von_trzmielke


Ciekawość świata - to zdrowa filozofia życia.
Uczymy się przez całe życie.
P.S.
Zaczynaliśmy w podobnym okresie. Ja kartę wędkarską mam od 1974 r. ale łowiłem wcześniej. (2009/04/01 17:01)

Zdzichu


Zgadza się apatina, więcej czasu spędzam przy komputerze niżeli na rybach.Wędkuję tylko w wekeendy bo takie mam możliwości.A komputer zawsze jest pod ręką.Jeśli Tobie znudził się portal, nie widzę przeszkód, abyś tu nie zaglądał i marnował swój czas.Dlaczego z góry stwierdzasz, że komuś zależy na punktach i jakiś tam gadżetach????A może po prostu lubimy tu przebywać i dyskutować, w końcu jest demokracja i to nasz (przebywających na portalu) wybór. Miłych spacerów z dużą dawką tlenu. Pozdrawiam (2009/04/01 17:39)

apatina


Dobra żartowałem hihihihhi, (2009/04/01 21:23)

spines21


zdzichu-100%-z ust mi to wyjąłeś (2009/04/01 21:43)