wedkarstwo muchowe sklep - internet czy normalnie?

/ 30 odpowiedzi
Petrys

Zależy co chce się kupić. Ostatnio szukałem wiadra i sitka do przecierania zanęty i w lokalnym sklepie wędkarskim za sitko wydałbym 35 zł, a za wiaderko 45 czyli razem 80 zł. Poszułąkem na internetowych sklepach (wedkarskiraj.com.pl) i  za ten sam zestaw zapłaciłem niecałe 50- zł już z przesyłką! Już dawno miałbym paczkę ale z powodu , że w piątekj od 18 był zakaz poruszania się cieżaróek , paczkę dostanę we wtorek kurierem ;) (2010/04/18 07:38)

staszek873

Witam ,jestem wędkarzem starszej daty więc chyba dlatego wolę zakupy w sklepie,dla mnie każdy pobyt w takim miejscu to duża przyjemność,nieraz chodzę tylko popatrzeć,popytać o nowości,wziąć do ręki,przymierzyć,mam blisko duży sklep wędkarski i nie potrafię odmówić sobie tej przyjemności a internet niestety tego mi nie da... (2010/04/20 08:09)

paco69

zdecydowanie internet jeśli chodzi o zakup wyszukanych artykułów których nie ma w sklepach minus jest taki, że zawsze płacimy za przesyłkę (dodatkowe koszty) ale nie musimy biegać po sklepach i szukać. Pamiętajmy, że nie zawsze niska cena w sklepach internetowych powinna nas skusić często koszty przesyłki nadrabiają tą że niską cenę a w sklepie wyjdzie tyle samo bez kosztów przesyłki. (2010/05/06 14:25)

jaazz7

nie mam nic przeciwko takiemu rodzajowi zakupów ale nie ma to jak wizyta w sklepie tam można sobie obejrzeć sprawdzić czy mi odpowiada czy nie.A internet pewnie że to wygoda ale głównie bazujemy tylko na samych danych technicznych i opisie.Nie ma to jak sklep w realu.pozdrawiam (2010/05/06 16:11)

użytkownik38843

Jeśli chodzi o drobiazgi typu haki i krętliki tylko i wyłącznie "normalnie" a z innym większym sprzętem typu wędziska i kołowrotki to najpierw oglądam i macam " normalnie" a potem ten sam model kupuję w sklepach internetowych. (2010/05/06 21:32)