wędkarstwo forum dyskusyjne - propozycja w zmian

/ 15 odpowiedzi
Proponuję aby decyzję o zmianach na forum przedstawioną przez administratorów , poddać pod głosowanie wśród wszystkich blogeów portalu np. głosowanie przez tydzień.
Druga opcja niech sam administrator przedstawi listę kandydatów, a my będziemy spośród nich wybierać.
wiktoria2003


uważam tak samo. zresztą obojetnie czy redakcja czy my wybierzemy i tak bedą spekulacje typu-znajomi znajomym. (2009/03/08 19:05)

rysiek38


ludzie czy wy czytac nie umiecie? wlasnie to jest napisane przez redakcje na gorze TAM SIE GLOSUJE --- do 13-tego--- a dyskusje i komentarze na forum (2009/03/08 19:52)

prezes74


A czy ja mówię o tym co ty ja proponuję głosowanie wogóle dotyczące zmian, a dopiero potem formuła wyboru administratorów ,oczywiście jeżeli głosowanie byłoby za proponownymi przez redakcję zmianami. (2009/03/08 20:17)

rysiek38


moze blad w tym ze redakcja nadala pomysl ale nie dookreslila na czym ma to polegac - ja to zrozumialem tak aby uzytkownicy tez mieli wplyw na strone przez swoich przedstawicieli .zauwaz ile klotni i podejrzen jest przy okazji kazdego konkursu (2009/03/08 20:24)

Stawarz


I to było by najlepsze wyjście kolego "prezes"tylko redakcja musi wziąć taką możliwość pod uwagę! (2009/03/08 20:29)

prezes74


Jeżeli znajdzie się grupa ludzi popierająca moją inicjatywę obiecuję interencję osobiście w redakcji portalu bo mam blisko.
Rysiek38 nie będę wyciągał jeszczeinnych przykładów z administratorami innych forów, ale naprawdę nie cofajmy się albo ustalmy określone zasady j,eżeli mówicie że ma to być nasze forum. (2009/03/08 20:33)

Stawarz


Mój głos już masz! (2009/03/08 20:39)

prezes74


Dam jeszcze taki przykładzik - Tu nikt nie boi się nowego, tylko walczy o jedyne niezależne forum o tematyce wędkarskiej, ja jak chciałem rozreklamować nasze zawody na innych forach to zdarzało mi się ,że usuwali mi konto ( bo zawsze walczę o słuszną sprawę i była to reklama w formie zaproszenia na te zawody )albo nie puszczali postu ,gdyż uważali że jest on mało wartościowy , a prawda jest taka że promują tylko swoje,, podwórko,,
A chyba nikt nie chciałby aby doszło do tego tutaj. (2009/03/08 20:40)

Stawarz


Może napisz jakiś artykulik na ten temat żeby dowiedziała się reszta kolegów i koleżanek bo później może nie będzie okazji :)!do jutra Narka! (2009/03/08 20:53)

u?ytkownik8256


to faktycznie morze coś szerzej napiszesz bo ja z pocz atku byłem za takimi administratorami ale po przeczytaniu postów wtym temacie to mi się włos na głowie zjeżył ponowie proszę nierubcie tego niech jest jak jest (aciebie rysiek38 i ghostmir przepraszam że was hciałem wto wpakować szacun dlawas klepa ) (2009/03/08 21:05)

rysiek38


mnie to nie przeszkadza bo mysle ze to dobry pomysl i jak widze wielu z Was postawilo moja kandydature za co jestem wdzieczny . poza tym widze ze wiekszosc jest za propozycja redakcji (2009/03/08 21:10)

wiktoria2003


ryśku,gratulacje z okazji złotej rybki. to dowód na to,że w krótkim czasie można osiągnąć bardzo wiele. ( ok.3 miesięcy mu to zajęło-innym trochę więcej ). (2009/03/08 21:33)

sacha


Prezesie A gdzie próbowałeś "powiesić" zaproszenie???Bo ja znam 2 portale(obydwa działają w necie od jakiś 6-7 lat,czyli jedne ze starszych) i tam zaproszenia się pojawiają bez żadnych restrykcji.Przykłady: "Drapieżnik" "Noc Traperów" czy imprezy organizowane przez kolegów z Ostrołęki i Łomży.Obydwa portale są niezależne od nikogo,nie ma reklam,nie ma artykułów sponsorowanych. (2009/03/10 18:33)

prezes74


Dzięki za podpowiedż na tych na pewno nie próbowałem , i na pewnozaraz to zrobię. (2009/03/10 19:01)

u?ytkownik8030


Boże broń ten portal od reklam i sponsoringu............. (2009/03/10 19:05)