Wędkarskie wakacje w Zakopanem

/ 2 odpowiedzi
Witam! Wybieram się na wakacje do Zakopanego i chciałbym się was zapytać czy zna ktoś jakiś tani nocleg w domku przy którym jest jakieś jezioro lub staw do darmowego wędkowania. Jeśli ktoś zna takie miejsce na prosiłbym aby się podzielił taką informacją. 
LeKejuki

W Zakopanem bieda z łowieniem. nic specjalnego. Byłem 1 tydzien temu. Nigdy juz sie am nie wybieram. Jechałem przez piekną miejscowość, a mianowicie Krościenko-Szczawnica, gdzie płynie wspaniała rzeka Dunajec. Jest to ok 70km przed Zakopanem, Tam to warto pojechać. (2015/08/29 12:25)

rudy120

Ja bym proponował wybrać się do spokojnej miejscowośći. Niekoniecznie Zakopanego bo jest tam głośno oraz noclegi obecnie nie są już tanie. Lepiej jest zdecydować się na mniejsze miejscowości. Na przykład świetna jest Białka Tatrzańska.Zarezerwujesz sobie tam nocleg w cenie od 30 zł za noc . Widoki świetne, stawy również są.
Możesz również wybrać się tam do term: [url=http://www.termabialka.pl/]www.termabialka.pl[/url] - jest to fajny kompleks basenowy.Często tam wypoczywamy. Można się naprawdę zrelaksować.  (2015/09/18 06:47)