Wędkarskie łódki kabinowe

/ 20 odpowiedzi

Wędkarskie łódki kabinowe mają przewagę na łódkami otwarto pokładowymi zwłaszcza podczas wielodniowych wypraw i podczas brzydkiej pogody. Łódki kabinowe dają komfort wędkowania i wypoczynku na wodzie, dają niezależność i możliwość dokładniejszego sprawdzenia łowiska.

Oczywiście łódki bez kabin też mają swoje zalety, bo nie zawsze wybieramy się na ryby na parę dni i nie zawsze łowimy przy deszczowej pogodzie.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jędrula


No tak prawda , warto byłoby to obszerniej opisać na blogu bo tu zginie w czeluściach forum. (2013/10/13 19:21)

zbynio 33


Wędkarskie łódki kabinowe mają przewagę na łódkami otwarto pokładowymi zwłaszcza podczas wielodniowych wypraw i podczas brzydkiej pogody. Łódki kabinowe dają komfort wędkowania i wypoczynku na wodzie, dają niezależność i możliwość dokładniejszego sprawdzenia łowiska.

Oczywiście łódki bez kabin też mają swoje zalety, bo nie zawsze wybieramy się na ryby na parę dni i nie zawsze łowimy przy deszczowej pogodzie.


i są 20 razy droższe od łódek bez kabin, a ta co widzę na zdjęciu jest słabo wykonana. (2013/10/13 19:47)

Banita


Wędkarskie łódki kabinowe mają przewagę na łódkami otwarto pokładowymi zwłaszcza podczas wielodniowych wypraw i podczas brzydkiej pogody. Łódki kabinowe dają komfort wędkowania i wypoczynku na wodzie, dają niezależność i możliwość dokładniejszego sprawdzenia łowiska.

Oczywiście łódki bez kabin też mają swoje zalety, bo nie zawsze wybieramy się na ryby na parę dni i nie zawsze łowimy przy deszczowej pogodzie.


i są 20 razy droższe od łódek bez kabin, a ta co widzę na zdjęciu jest słabo wykonana.


Może nie 20 razy, ale tylko 2 zresztą wszystko zależy od wyposażenia i poczym tak sądzisz ze jest źle wykonana na tak małym zdjęciu nawet gdyby miała wady i tak byś nie zobaczył.

(2013/10/14 16:12)

zbynio 33


Wędkarskie łódki kabinowe mają przewagę na łódkami otwarto pokładowymi zwłaszcza podczas wielodniowych wypraw i podczas brzydkiej pogody. Łódki kabinowe dają komfort wędkowania i wypoczynku na wodzie, dają niezależność i możliwość dokładniejszego sprawdzenia łowiska.

Oczywiście łódki bez kabin też mają swoje zalety, bo nie zawsze wybieramy się na ryby na parę dni i nie zawsze łowimy przy deszczowej pogodzie.


i są 20 razy droższe od łódek bez kabin, a ta co widzę na zdjęciu jest słabo wykonana.


Może nie 20 razy, ale tylko 2 zresztą wszystko zależy od wyposażenia i poczym tak sądzisz ze jest źle wykonana na tak małym zdjęciu nawet gdyby miała wady i tak byś nie zobaczył.


wiesz mój kuzyn robi łodzie i sprzedaje je na Norwegię i Niemcy. cena za sztukę to około 40000 zł. plus silnik, a tu cena jest już konkretna. niewątpliwie kabinówka ma swoje zalety, ale nie u nas, ze względu na przepisy. (2013/10/14 17:00)

Banita


Kolego zbynio 33 zagmatwałeś sprawę niesamowicie, łódkę kabinową np. Romanę 430 kupisz już, nową za około 10 000 a używaną, jeśli dobrze poszukasz to nawet za 3 000. Silnik do niej może być 5 koni, też nie musi być nowy. Można też do zwykłą łódką dorobić jakąś prostą kabinkę, lub rozpiąć kawałek namiotu, zobaczysz, jaka to frajda.

(2013/10/14 20:17)

zbynio 33


dlatego napisałem, że 20 razy droższa. piszę o naprawdę dobrych łodziach dobrze wykończonych, a nie z namiotem. no i o silniku 100 koni. wiesz jakie są ceny takiego sprzętu i jak się w Polsce sprzedają (prawie wcale...). pozdro (2013/10/14 20:31)

u?ytkownik120039


No cóż banito drogi, jedni chcą prosto inni chcą gmatwać ile się da lub... coś na wzór niektórych polityków bądź celebrytów: nie ważne co byle głośno! :))) Ale już taka chyba polska mentalność... cóż mój kuzyn sprzedaje i robi artykuły jubilerskie, najtańszy pierścionek z "oczkiem" kosztuje u niego 17 000,00 zł ale jakoś nie latam po forach dla narzeczonych i nie piorę im mózgu, że ten siedemnaście razy tańszy jest gówniany i beznadziejnie wykonany, chodzi przecież o miłość!!!  (2013/10/14 20:41)

Banita


I tu masz racje Piotr, chciałby mieć facet łódka jak marzenie tylko mu kuzyn nie chce podarować, silnik też by sobie kupił 100 tylko go nie stać, no i uprawnień niema.

Ponarzeka taki , wyżali się na forum, pokrytykuje   i już mu lżej na duszy.

(2013/10/14 21:14)

zbynio 33


a inni piszą o pierścionkach o miłości, chyba pod namiotem na łodzi.:))) (2013/10/14 21:19)

zbynio 33


I tu masz racje Piotr, chciałby mieć facet łódka jak marzenie tylko mu kuzyn nie chce podarować, silnik też by sobie kupił 100 tylko go nie stać, no i uprawnień niema.

Ponarzeka taki , wyżali się na forum, pokrytykuje   i już mu lżej na duszy.


sorry za krytykę jeśli Cię uraziłem. nie musi mi dawać bo już mam, tylko wiesz jak u nas jest z prawem, tu strefa cisz tu nie wolno, masz piękną łódź możesz popływać, ale na silniku elektrycznym. (2013/10/14 21:25)

PanciOxD


No właśnie zgodzę się z kol. zbynio 33 

Możecie mieć łódkę nawet za 100 tysięcy ale co z tego jak nie będzie miał gdzie nią pływać :) (2013/10/15 17:25)

Walenty G


Jeśli mnie będzie stać na jacht za milion to sobie kupie taki i na pewno znajdę miejsce gdzie będzie można nim pływać, na razie pływam na łódeczce za tysiąc, bo nie stać mnie na łódkę z kabiną nawet używaną za trzy tysiące.

(2013/10/15 20:06)

zbynio 33



Jeśli mnie będzie stać na jacht za milion to sobie kupie taki i na pewno znajdę miejsce gdzie będzie można nim pływać, na razie pływam na łódeczce za tysiąc, bo nie stać mnie na łódkę z kabiną nawet używaną za trzy tysiące."
w czym ta wygoda??? (2013/10/15 20:18)

JKarp


 Nie wiem czy wiecie ale dyskutujecie z jednym użytkownikiem ;-)
JK (2013/10/15 20:24)

Grzesiek75


Napewno nie wiedzieli bo dali się wciągnąć w rozmowę. (2013/10/15 20:31)

zbynio 33


to już nie dyskutujemy (2013/10/15 20:31)

Walenty G


 Nie wiem czy wiecie ale dyskutujecie z jednym użytkownikiem ;-)
JK


0
JKarp


Owszem płacą ale jak piszę jako Janusz Kozłowski w jednej osobie i nie wstydzę się tego a nie jak Ty z dwóch kont. Przecież to jakaś paranoja - to jawne naruszenie regulaminu pisać z dwóch kont. Ale ponoć czasem trzeba z kimś inteligentnym pogadać.Poza tym jestem testerem Gold Carp Baits.
JK (2013/10/16 21:29)

Walenty G


Widzę że reklamujesz najgorsze firmy.

(2013/10/20 16:10)

Banita


Dla rozluźnienia atmosfery, mała kabinówka.

(2013/10/26 22:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.