Wędkarskie sny

/ 27 odpowiedzi
Koledzy na pewno zdarza się Wam miewać sny o tematyce wędkarskiej;) w tym temacie możecie podzielić się nimi z pozostałymi użytkownikami. Do założenia tego wątku skłonił mnie dzisiejszy sen, podczas którego z wielkim zdziwieniem będąc na balkonie swojego mieszkania moim oczom ukazało się jeziorko, zamiast parkingu, które oczywiście zaraz sprawdziłem łowiąc w nim.. piranie;)
J-A-C-E-K

A ja dzisiejszej nocy złowiłem troćkę była ledwo wymiarowa lecz gruba, bardzo żywa i pięknie ubarwiona :))) (2012/02/15 10:56)

korektor98

Mnie raz się śniło (w czasie powodzi w Polsce w 2010 r.), że zalało całą Polskę a ja siedziałem na dachu mojego domu i łowiłem z niego wszelakie ryby : karpie, leszcze, szczupaki, a nawet rekiny ;)Z kolei innym razem miałem sen, w którym będąc na rybach zaciąłem wielką rybę. Pod koniec holu wyskoczył sum którego miałem na haku i mnie połknął - nie wiem skąd taki sen, ale jak się po nim zerwałem z łóżka to pół nocy spać nie mogłem :D (2012/02/15 11:19)

pokemon0225

mi się śniło że łowiąc na stawie ryby (karpie i amury) trzymałem za końcówkę wędki i nie mogłem jej utrzymać .. po jakimś czasie gdy puszczałem tą wędkę ona gdzieś znikała (wiecie jak to w snach.. nie wiadomo co się dzieje) . później chodziłem po jakimś dziwnym starym miasteczku , i gdy ją znalazłem byłem bardzo zadowolony .. Pozdrawiam :) (2012/02/15 11:52)

Randal

Śnią mi się kilowe okonie. (2012/02/15 13:09)

jaskul

w połowie listopada........nie wędkuję na lodzie i muszę czekać niestety na wiosnę....dłuży się nieziemsko, ale o tym każdy dobrze wie;) (2012/02/15 14:18)

użytkownik27896

Tak myślałem jak się człowiekowi zamiast parkingu przed mieszkaniem jezioro śni to znaczy że dawno na rybach nie był i za wodą tęskni. (2012/02/15 14:29)

użytkownik61658

wędkarski sen to podstawa szczególnie teraz gdy człowiek stęskniony za wędkarska przygodą:) (2012/02/15 15:27)

piotrekelk

a mi ostatnio śniło się że robiłem zakupy w wędkarskim...tak realistyczne wszystko było  że muszę teraz spełnić mój sen:) (2012/02/15 16:27)

Pitbul

Oby Wam się nie śniły wyprawy "łodzią" Lindnera (mimo napędu):
http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/118638/lindner-jak-pirelli--polski-kalendarz-z-trumnami-szokuje.jpg 
;)
T. (2012/02/15 22:27)

Artur z Ketrzyna

Nie wiem jak wy, ale ja po dłuższej zasiadce ze spławikówką jak zamykam oczy to widzę jak spławik pod odą się chowa. Kurcze to jest tak realne że aż chcę zacinać.

Najnieśniejszy mój sen o wędkarstwie. To jak w domu w podłodze wyrywam deskę i ryby łapię, a biorą tak że hej.
Moja kobita nie raz mi mówiła ze chyba znowu wędkowałem we śnie, bo tyko zacinaj i takie tam. (2012/02/15 22:48)

Roxola

Czy śnią się Wam,również takie sny? Wprawdzie bardziej z rybactwem związane,niż wędkarstwem ale...

http://www.wiocha.pl/325222

musiałam :))) (2012/02/16 09:13)

Pitbul

Ola ! to nie ten wątek !;)T. (2012/02/16 10:16)

damian955

Mi się ostatnio śniło że jechałem kawał drogi do kolegi na ryby i zapomniałem naszego jedynego pudełka z pinkami.Ale koszmar !!!Oczywiście tak naprawdę to by się znalazło coś innego na haczyk, ale to przecież sen. (2012/02/16 13:59)

spigot

Też pozwolę sobie coś napisać z życia wzięte. Parę lat wstecz kiedy miałem dość intensywny poligon od czerwca do sierpnia , śpiąc ( ze swoją żoną ) nadmienię byłem tak nakręcony sandaczami że pewnej nocy stety lub nie zaciąłem dość intensywnie sandacza. Kop był niesamowity , więc ciąłem i to w tempo !!!! Jak się okazało po otwarciu oczu żona zwijała się z bólu. Od tej przycinki sypiam już parę lat sam i jest mi z tym dobrze :-)

Polecam ;-) (2012/02/17 22:45)

Pitbul

No ze "swoją" to może kumam.Ale łamiesz Kolego XI przykazanie !!!!!T. (2012/02/18 01:07)

kaban

Póki co to śni mi się, że ogólnie jestem nad wodą i łowię ... .:))) (2017/02/16 18:45)

Jakub Woś

Ja dzis z mostu nad małą rzeczką łowiłem jazie na muchę. Bardzo sprawnie mi szło rzucanie zestawem muchowym choć w życiu nigdy tego nie robiłem. Wspaniałe uczucie kiedy mucha znika z powierzchni... (2017/02/16 20:11)