Zaloguj się do konta

Wędkarski urlop na Mazurach-Wasze propozycje miejs

utworzono: 2011/06/09 20:20
patryk1898

Witam mam pytanko odnośnie miejsca na mazurach gdzie mozna polowic fajne rybki,spedzic czas z rodzinka ogolnie spedzic fajny urlop...Domek nad jeziorkiem byl by mile widziany piszcie jak znacie jakies miejscowki z gory dziekuje... [2011-06-09 20:20]

fanek15

Witaj jestem z nidzicy z mazur w okręgu jest 8 jezior w granicach 13 km polecam ci szkotowo kownatki na kownatkach głównie okoń leszcz krąp wegorz szczupak, a szkotowo lin leszcz szczupak okoń duża płoc to juz zalezy co chcesz łowic drogi kolego:) w szkotowie jest troszkę gorzej jeśli chodzi o domki a w kownatkach masz domki 10 metrów od jeziora pozdrawiam:) wiecęj pytań proszę o priv
[2011-06-09 20:34]

Adam01

Wilkasy nad j.Niegocin. Super jezioro! Duże szczupaki, okonie, sandacze, węgorze.Ale prawdziwą perełką są ogromne leszcze! Udanych Połowów i połamania! [2011-06-09 21:24]

splaw

Pitolenie o tych węgorzach i ogromnych leszczach. Bylem tam na wakacjach (tzn w Wilkasach). Węgorza tam nie ma lub jest go mało. Próbowałem łowić i nic, a właścicielka u której wynajmowałem domek mówiła, że od lat tu nie widziala by ktoś złapał wegorza. Co do leszczy to może są ogromne ale mozna je złapać z łodzi i po wielodniowym nęceniu, więc odpada to na urlopie. Najwiekszy mój leszcz (łapałem z pomostu i nęciłem przez 3 dni - wsypałem ponad 10kg karmy) miał pół kilo, więc szału nie ma. Lapałem na 7-kę. Na koszyk żenada wieszały sie same małe krąpiki!!!
[2011-08-23 20:36]