Wędkarski Box samochodowy

/ 12 odpowiedzi / 7 zdjęć

Ciekawe rozwiązanie dla małej łódki, która może być również bagażnikiem.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

endzi63

Na stawiki, małą rzeczkę może się nada. Nie wyobrażam sobie wypłynięcie tą łajbą na większe zbiorniki. Może jeszcze dobre do wywożenia zestawów, pod warunkiem, że nie będzie wiało.  (2015/06/25 09:12)

Haryyy5

super sprawa ... Panie, pakuje pan, biere. (2015/06/25 11:14)

Walenty G

Cna takiego cacka 999 Funtów Brytyjskich 

(2015/06/25 21:26)

Haryyy5

miałem w sumie to mam nadal, duży ponton - odstawiony w kąt, za dużo roboty żeby to nad wodą napompować a potem spuścić powietrze i ładnie spakować. W dodatku kilka razy przy silnym wietrze nie udało mi się nim dowiosłować z powrotem i trzeba było potem kombinawać transport gdzieś na przeciwległy brzeg.  Mam łódkę 3,8 m, z wiosłami itd pewnie koło 100kg wagi, a do niej wózek slipowy - pomimo że nad wodę mam może z 300m to i tak perspektywa targania tego w tą i z powrotem skutecznie zniechęca do wędkowania o rekreacyjnym popływaniu nie wspominając. Trzymanie nad wodą wiąże się z kolei z tym że zawsze musiałem z 10 minut wylewać wodę i wyrzucać jakieś śmieci wrzucone przez fale. Praktyczne każda obsługa typu zatarganie nad wodę, obrócenie do góry dnem wymaga współpracy dwóch osób. 
Nauczony doświadczeniem jak zdecyduję się na wymianę sprzętu pływającego to kolejnym zakupem będzie właśnie tego typu bączek, który bez problemu wrzucę samemu na dach pojadę nad wodę, zwoduję popływam, wpakuje na dach wrócę do domu i położę gdzieś do góry dnem. Rozwiązanie może mniej stabilne i wygodne jeśli chodzi o pływanie ale za to komfort użytkowania raczej znacznie większy

A swoją drogą to cena tego łódko-boxa absurdalna. 999funtów to będzie jakieś 5-6tys złotych ... ten bączek kosztuje 799zł to podejrzewam że do łącznej kwoty 1000zł bez problemu przerobiłoby się go na podobny bagażnik. MOże mniej profesjonalny ale równie fukncjonalny. (2015/06/25 22:49)

RybakStefan

A kto jest producentem tego bączka? (2015/06/26 07:06)

Walenty G

A kto jest producentem tego bączka?

Jak znajdziesz, oczywiście Google, wpisz:  bączek mała łódka

(2015/06/28 14:05)

Walenty G

Wymiary Box’u 180 × 104

Wymiary Bączka 180 × 118

(2015/06/28 14:51)

Artur z Ketrzyna

Na stawiki, małą rzeczkę może się nada. Nie wyobrażam sobie wypłynięcie tą łajbą na większe zbiorniki. Może jeszcze dobre do wywożenia zestawów, pod warunkiem, że nie będzie wiało. 

Autko autku nie równe, tak więc producenci mają pole do popisu. I mogą większe zaprojektować.
I jak wskazał @Haryyy, nadać mu cechy bardzie łódki niż skorupki. (2015/06/28 16:36)

Walenty G

Na stawiki, małą rzeczkę może się nada. Nie wyobrażam sobie wypłynięcie tą łajbą na większe zbiorniki. Może jeszcze dobre do wywożenia zestawów, pod warunkiem, że nie będzie wiało. 

Zobacz kolego na to zdjęcie, widać tam fale, więc na pewno wieje wiatr a jezioro, po którym płynie to prawie 100 hektarów, czyli nie takie malutkie.

(2015/06/28 21:51)