Zaloguj się do konta

Wędkarska łódka kabinowa Angler 450

utworzono: 2013/03/11 19:48
Walenty G

Znalazłem niedużą i niedrogą łódkę kabinową Angler 450 myślę, że to byłaby dobra łódka na taka wodę jak jezioro Drawsko. Łódka trochę przypomina mały kuterek, ale ma w kabinie dwa miejsca do spania.

Co myślcie o takiej łódce?

[2013-03-11 19:48]

Artur z Ketrzyna

Jeśli Ci się podoba i mówisz że nie jest droga. To możesz się w nią zaopatrzyć.
Ciekaw jestem jakiej wielkości są te miejsca do spania. Kabina jest dość wysoka co ułatwia w niej poruszanie się. Lecz też powoduje że jest bardziej chwiejna na falacj jak i podatniejsza na wiatr. Ale przy ładnej aurze na pewno komfortowo by się z niej wędkowało, nawet w deszczyk kabinka spełni rolę skrycia się.
Mi się nawet podoba.
[2013-03-11 21:14]

mmaryla

Fajna ta łódeczka. Artur ma rację w kwestii stabilności , chyba że ma dobry kil :-) a tak na marginesie masz więcej fotek ? [2013-03-12 13:17]

Jimmy

Wygląda całkiem przyzwoicie, a jaka cena takiej zabawki? Jeśli chodzi o kil, to raczej czegoś takiego nie posiada, podejrzewam, że sama stępka lub max półkilówka. Wyjmowane drewniane gretingi ułatwią klarowanie kokpitu, oby miał odprowadzenie wody. No i  jak kolego powyżej, ciekawe jak z tymi kojami, bo wielkość nadbudówki wskazuje na to, że są raczej niewielkie, ale zawsze można się przekimać.
[2013-03-12 15:40]

Banita

Znalazłem niedużą i niedrogą łódkę kabinową Angler 450 myślę, że to byłaby dobra łódka na taka wodę jak jezioro Drawsko. Łódka trochę przypomina mały kuterek, ale ma w kabinie dwa miejsca do spania.

Co myślcie o takiej łódce?


No Walenty masz świetny gust, mnie też się podoba. Masz rację przypomina mały kuter i na morze też na pewno by się nadawał, na złą deszczową pogodę przydałoby się kawałek osłony nad kokpitem, lub dekiem, (jak kto woli). A w ogóle ciekawa propozycja zwłaszcza na dłuższe wypady wędkarskie na jeziora, zostawiasz samochód z przyczepką w jakimś strzeżonym miejscu np. u gospodarza a sam masz całe jezioro do dyspozycji.

Piękna sprawa!!!

Walenty daj jakieś namiary link, lud więcej zdjęć.


[2013-03-12 15:51]

halski021

W naszej okolicy u przewodnika wędkarskiego jest taka łódź.Na jego portalu są szczegóły i zdjęcia odnośnie tej łodzi.Napisałem w google PRZEWODNIK WĘDKARSKI i znalazłem ten portal.
[2013-03-12 16:45]

Walenty G

Trafiłem na tą łódkę Angler 450 a  raczej 470 przydatkowo, szukając czegoś w internecie i tyle mogę o niej powiedzieć, co jest napisane na tej Stronie:

www.bogdanbarton.pl .

[2013-03-12 17:11]

Walenty G

Trafiłem na tą łódkę Angler 450 przydatkowo, szukając czegoś w internecie i tyle mogę o niej powiedzieć, co jest napisane na tej Stronie:

www.bogdanbarton.pl .

[2013-03-12 17:14]

halski021

[2013-03-12 17:21]

Banita

Obejrzałem stronę trochę dokładniej i mam nieodparte wrażenie, że znam te rysunki, bo nie są to zdjęcia, łódka wygląda na robioną ze sklejki (tak jak ta na zdjęciu, robiona przez mojego kolegę).  Co prawda rejon, z którego pochodzi ta strona to okolice Chojnic zagłębie producentów łódek z laminaty, co jednak nie dowodzi, że w tym rejonie nikt nie robi łódek ze sklejki.

Rozwiązania tam zastosowane są proste i cała łódka też jest praktyczna i prosta. Ja w tej łódce bym dużo zmienił, po pierwsze zmniejszył kokpit i powiększył kabinę, oczywiści pod warunkiem, że łódka ma być dla dwóch wędkarzy i na dłuższe wyprawy, bo jeśli ma służyć tyko do wędkowania i większej ilości np. 3-4 pasażerów to, to rozwiązanie jest dobre. Cena przy tej wielkości łódki też jest przyjazna.

[2013-03-12 20:03]

towarex

Do wędkowania z opcją wygodnego spania dla dwóch osób polecam starego poczciwego Kormorana. Występuje też pod nazwą crescent skipper.

Używam osobiście i szczerze polecam bo to wygodna i bezpieczna łódź.  

 

edit. literówka

[2013-03-12 20:54]

cierpliwy1

Trafiłem na tą łódkę Angler 450 przydatkowo, szukając czegoś w internecie i tyle mogę o niej powiedzieć, co jest napisane na tej Stronie:

www.bogdanbarton.pl .


Chyba chciałeś zareklamować łowisko  [2013-03-12 22:46]

Banita

Jak lubisz kibicować wędkarzom to polecam tą stronę:

http://wedkarskiezawody.pl/main.php

[2013-03-13 07:53]

Banita

Jeśli chodzi o wygodne i kilku dniowe a nawet kilku tygodniowe spędzanie czasu na wodzie z rodziną bardziej podoba mi się taka łódka jest trochę większa i droższa, ale są miejsca gdzie ją można wyczarterować.

Poco kupować browar kiedy chcemy napić się piwa.

[2013-03-15 15:42]

Walenty G

Piękna łódka. Ciekawe ile taka kosztuje?

Na jeziorkach, na których ja łowię to niebyło by takiej jak spuścić na wodę, tam są potrzebne małe łódki takie jak Armada Banity.

Już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł wędkować z łódki.

[2013-03-19 17:20]

Jaras82

Trochę odnowie temat bo szukam łodzi większej, pływam głównie po zalewie kamieńskim, rzeka Dziwna. Mam tez zamiar od czasu do czasu wybrać się na morze, mimo iż na nim pracuje to jakoś mnie ciągnie nawet jak jestem w domu ;-). Ktoś może coś powiedzieć więcej o łodziach typu Kormoran lub Rybitwa?  Z góry dzięki. [2014-05-04 02:18]