Zaloguj się do konta

Wędka Jaxon Arcadia Tele Trip

utworzono: 2018/02/20 17:43
czarodziejski-kot

Czy ma ktoś wędke jaxon arcadia tele trip i czy jest wytrzymała oraz czy dobra jest na spławik?! [2018-02-20 17:43]

kubakolotko13

ta wędka to koszmar na który nie da sie łapać złamał mi się przy rzucie spławikiem 4g ja na twojm miejscu poszedłbym w to 
http://allegro.pl/wedka-jaxon-silver-shadow-tele-match-4-50m-5-20g-i5090254226.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=DSA&gclid=EAIaIQobChMIyIWQgpq12QIVRkAbCh2L8ghpEAAYASAAEgJFs_D_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CNrL3IOatdkCFRiSmwodcHUN3w [2018-02-20 20:15]

Julian

Na wstępie pragnę nadmienić że mam kolegę ( może zbyt duże slowo )  wypraw wędkarskich  który każdy sprzęt potrafi  zaje.......ać.  Nie waże czy PEN , Shimano , Daiwa,Cormoran. Facio cierpi na nadmiar pieniędzy . A teraz do rzeczy . Tak jak bronilem Dragona , tak będę bronił i Jaxona . Bo po prostu w pewnych sprawach jestem ( do wyrzygu)   obiektywny.   Nie wiem jaki Ty szanowny kolego cuda wyprawiałeś ale jedno co Wiem . Kij mi słurzy już parę lat  i jak dla mnie ma same zalety . 
390, cw 5- 40  długość transportowa ( dla mnie zdecydowanie ważna )  70 cm .  Łapałem nim na przystawkę ( na zdjęciu wersja zmodyfikowana przezemnie)    , typowy splawik oraz odległościówkę .
Ps. Na koniec jedna konkluzja ( chociaż już ładnych parę lat nie żyje)  Jak się dobrze traktuje to i teściowa ludzkim głosem przemówi - i nie tylko w wigilję
Tradycyjnego polamania kija ( chociaż w tym wypadku tfu,tfu  na psa urok ) [2018-02-21 09:04]

Julian

A dlaczego długość transportowa . Ponieważ nie stać mnie na wożenie powietrza samochodem a i korki są tu rownież dużym argumentem. Idealnie nastrojona , wraz z calym dobrodziejstwem wchodzi pod kanapę. Widzicie - Nie ano właśnie - jest pod kanapą razem z wiaderkiem i podbierakiem. [2018-02-21 09:12]

erykom

Jaxon Arcadia -tym nie da sie łowić!!! Ogólnie nie łowię na spławik choć nieraz zdarza mi się zarzucić spławikówkę no i szukałem jakiegoś kija niedrogiego i wybór padł na Arcadię.Badziew jakich mało.Już chyba wolałbym użyć do spławikówki kija...spinningowego niz ten bubel [2018-02-21 10:06]

Julian

Każdy na swoją Golgotę . Coś mi się wydaje że i Ty szanowny kolego też  takową posiadasz.  
Więcej nie polemizuję .  Tak jak Ty tak jak ( zauważ )  i ja mam prawo do Własnego zdania.
  [2018-02-21 10:58]

kubakolotko13

julian ale taka prawda że na to nie da się łowić
  [2018-02-21 21:52]

Julian

Szanowny kolego Kubo . Ponieważ ani Ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie  postanowiłem zdać się na tkzw. ślepy los. Bo albo miałeś wyjątkowego pecha ( trafiłeś na jakiś trefny egzemplarz )  albo ja miałem wyjątkowego farta. Niech ślepy los zadecyduje. Dzisiaj jest kumulacja w Toto  zagram . Gdy coś wygram - nawet trójczynę  powiadomię. Reasumując ;  Niech totalizator sportowy roztrzygnie ten Nasz  akademicki spór.  Mam nadzieję że masz poczucie humoru. Bo ja do tego w ten sposób podchodzę. 
Ps. Gdy Rozbiję Bank solednie  na Tym forum obiecuję że zaproszę Ciebie na miesięczne wędkowanie   ale nie na komercji . Chociaż kocham Polskę  to tym razem zrobię wyjątek . Jakaś Finlandia , Norwegia etc. Ale żadnych Karaibów - nie znoszę upałów.Na zdjęciu drugi mój Jaxon Adwenture - mam też ładnych parę lat  parametry takie same ;NAJWAŻNIEJSZE !!!!   Też fartowny 
Pozdrawiam 
Julian [2018-02-22 08:18]

kubakolotko13

no spoko ja też urzywam innych jaxonów i są ok ma np.5 wędek jaxon silver shadow i też do tego podchodze na luże 
ps.powodzenia w totka [2018-02-22 11:05]

MarcinMorawski

Jest To prawda co mówisz, dużo ludzi uważa Jaxon za słabą firme  ale podzielam Pana zdanie mam wędki z Jaxona i złego słowa niepowiem również bronię tą firme  [2018-02-22 16:57]

kubakolotko13

ja tam uważam że jaxon to dobra firma ale ten model akórat mi nie leży [2018-02-22 18:37]

ryukon1975

Jeśli ktoś będzie tym kijem łowił leszcze na ciążkie zestawy może sie sprawdzić.
Jeśli ktoś inny oczekuje że crytuję "będzie pod dziesięciocentymetrowym okoniem pracował w dolniku" to się pomyli.
Inna sprawa że w pytaniu nie padła nawet długość czy ciężar wyrzutowy wędziska a tylko nazwa serii a to naprawdę mało by o czymkolwiek dyskutować. [2018-02-22 19:08]

ryukon1975

Zrobiłem wyżej kilka błędów ale edycja znów zdechła.:) [2018-02-22 19:10]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia