Wędka Jaxon Arcadia Tele Trip

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć
Czy ma ktoś wędke jaxon arcadia tele trip i czy jest wytrzymała oraz czy dobra jest na spławik?!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kubakolotko13


ta wędka to koszmar na który nie da sie łapać złamał mi się przy rzucie spławikiem 4g ja na twojm miejscu poszedłbym w to 
http://allegro.pl/wedka-jaxon-silver-shadow-tele-match-4-50m-5-20g-i5090254226.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=DSA&gclid=EAIaIQobChMIyIWQgpq12QIVRkAbCh2L8ghpEAAYASAAEgJFs_D_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CNrL3IOatdkCFRiSmwodcHUN3w (2018/02/20 20:15)

Julian


Na wstępie pragnę nadmienić że mam kolegę ( może zbyt duże slowo )  wypraw wędkarskich  który każdy sprzęt potrafi  zaje.......ać.  Nie waże czy PEN , Shimano , Daiwa,Cormoran. Facio cierpi na nadmiar pieniędzy . A teraz do rzeczy . Tak jak bronilem Dragona , tak będę bronił i Jaxona . Bo po prostu w pewnych sprawach jestem ( do wyrzygu)   obiektywny.   Nie wiem jaki Ty szanowny kolego cuda wyprawiałeś ale jedno co Wiem . Kij mi słurzy już parę lat  i jak dla mnie ma same zalety . 
390, cw 5- 40  długość transportowa ( dla mnie zdecydowanie ważna )  70 cm .  Łapałem nim na przystawkę ( na zdjęciu wersja zmodyfikowana przezemnie)    , typowy splawik oraz odległościówkę .
Ps. Na koniec jedna konkluzja ( chociaż już ładnych parę lat nie żyje)  Jak się dobrze traktuje to i teściowa ludzkim głosem przemówi - i nie tylko w wigilję
Tradycyjnego polamania kija ( chociaż w tym wypadku tfu,tfu  na psa urok ) (2018/02/21 09:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Julian


A dlaczego długość transportowa . Ponieważ nie stać mnie na wożenie powietrza samochodem a i korki są tu rownież dużym argumentem. Idealnie nastrojona , wraz z calym dobrodziejstwem wchodzi pod kanapę. Widzicie - Nie ano właśnie - jest pod kanapą razem z wiaderkiem i podbierakiem. (2018/02/21 09:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Jaxon Arcadia -tym nie da sie łowić!!! Ogólnie nie łowię na spławik choć nieraz zdarza mi się zarzucić spławikówkę no i szukałem jakiegoś kija niedrogiego i wybór padł na Arcadię.Badziew jakich mało.Już chyba wolałbym użyć do spławikówki kija...spinningowego niz ten bubel (2018/02/21 10:06)

Julian


Każdy na swoją Golgotę . Coś mi się wydaje że i Ty szanowny kolego też  takową posiadasz.  
Więcej nie polemizuję .  Tak jak Ty tak jak ( zauważ )  i ja mam prawo do Własnego zdania.
  (2018/02/21 10:58)

kubakolotko13


julian ale taka prawda że na to nie da się łowić
  (2018/02/21 21:52)

Julian


Szanowny kolego Kubo . Ponieważ ani Ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie  postanowiłem zdać się na tkzw. ślepy los. Bo albo miałeś wyjątkowego pecha ( trafiłeś na jakiś trefny egzemplarz )  albo ja miałem wyjątkowego farta. Niech ślepy los zadecyduje. Dzisiaj jest kumulacja w Toto  zagram . Gdy coś wygram - nawet trójczynę  powiadomię. Reasumując ;  Niech totalizator sportowy roztrzygnie ten Nasz  akademicki spór.  Mam nadzieję że masz poczucie humoru. Bo ja do tego w ten sposób podchodzę. 
Ps. Gdy Rozbiję Bank solednie  na Tym forum obiecuję że zaproszę Ciebie na miesięczne wędkowanie   ale nie na komercji . Chociaż kocham Polskę  to tym razem zrobię wyjątek . Jakaś Finlandia , Norwegia etc. Ale żadnych Karaibów - nie znoszę upałów.Na zdjęciu drugi mój Jaxon Adwenture - mam też ładnych parę lat  parametry takie same ;NAJWAŻNIEJSZE !!!!   Też fartowny 
Pozdrawiam 
Julian (2018/02/22 08:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kubakolotko13


no spoko ja też urzywam innych jaxonów i są ok ma np.5 wędek jaxon silver shadow i też do tego podchodze na luże 
ps.powodzenia w totka (2018/02/22 11:05)

MarcinMorawski


Jest To prawda co mówisz, dużo ludzi uważa Jaxon za słabą firme  ale podzielam Pana zdanie mam wędki z Jaxona i złego słowa niepowiem również bronię tą firme  (2018/02/22 16:57)

kubakolotko13


ja tam uważam że jaxon to dobra firma ale ten model akórat mi nie leży (2018/02/22 18:37)

ryukon1975


Jeśli ktoś będzie tym kijem łowił leszcze na ciążkie zestawy może sie sprawdzić.
Jeśli ktoś inny oczekuje że crytuję "będzie pod dziesięciocentymetrowym okoniem pracował w dolniku" to się pomyli.
Inna sprawa że w pytaniu nie padła nawet długość czy ciężar wyrzutowy wędziska a tylko nazwa serii a to naprawdę mało by o czymkolwiek dyskutować. (2018/02/22 19:08)

ryukon1975


Zrobiłem wyżej kilka błędów ale edycja znów zdechła.:) (2018/02/22 19:10)