Wędka spinningowa cw.do 45 g

/ 15 odpowiedzi
Witam, poszukuję wędki spinningowej do 45g. wyrzutu. Cena do 250 zł, macie jakieś ciekawe propozycje?
ryukon1975

Bardzo fajny kij w tej cenie. Jeśli przekroczysz cw o 3 g to z całą pewnością nic jej nie będzie.
http://allegro.pl/wedka-dragon-millenium-sp-pikespinn-2-30m-18-42g-i6738216866.html (2017/11/14 19:09)

Jakub Woś

Mam ciekawą pozycję, a nawet bardzo ciekawą. Robinson Diplomat Zander Spin 2,7m 10-45 g. Tego konkretnego modelu nie mam ale mam dwa inne z serii Diplomat i bardzo mi odpowiadają.  Szybkie kije, które pod większą sztuką przechodzą w głębokie ugięcie. Mają odkryty blan przy uchwycie kolowrotka, trzymając w tym miejscu kciuk można wyczuć delikatne pstryki.

https://sklep-wedkarski.waw.pl/wedka-robinson-diplomat-zander-spin-2-70m-10-45g-11p-sz-270.html (2017/11/14 22:03)

SlawekNikt

A ja mam chyba najciekawszą. Wpisz w wyszukiwarkę swoje zapytanie, a zdziwi cię okrutnie mnogość wypowiedzi. (2017/11/14 23:21)

Sith

Bardzo fajny kij w tej cenie. Jeśli przekroczysz cw o 3 g to z całą pewnością nic jej nie będzie.
http://allegro.pl/wedka-dragon-millenium-sp-pikespinn-2-30m-18-42g-i6738216866.html
Zapewne nie zaszkodzi temu wędzisku przekroczenie górnej granicy c.w. nawet o 10g. Wędziska Millenium to legenda, co prawda nie znam nowej serii, ale poprzednia zyskala miano niezniszczalnych i nie ulega wątpliwości, że co najmniej o klasę przewyższa Diplomata, mimo że jest również dość zdecydowanie tańsze.
Dla zainteresowanych zaznaczam - nie jestem związany z firmą DRAGON, co więcej nie jestem również "fanem" tej firmy.   (2017/11/15 07:40)

Jakub Woś

http://allegro.pl/wedka-dragon-millenium-sp-pikespinn-2-30m-18-42g-i6738216866.html
Zapewne nie zaszkodzi temu wędzisku przekroczenie górnej granicy c.w. nawet o 10g. Wędziska Millenium to legenda, co prawda nie znam nowej serii, ale poprzednia zyskala miano niezniszczalnych i nie ulega wątpliwości, że co najmniej o klasę przewyższa Diplomata, mimo że jest również dość zdecydowanie tańsze.
Dla zainteresowanych zaznaczam - nie jestem związany z firmą DRAGON, co więcej nie jestem również "fanem" tej firmy.  
Aby porównać dwa kije należałoby obydwa zabrać nad wodę i coś na nie złowić.

Autorowi polecam poszukać w internecie opinii na temat  serii Diplomat. Zarówno Spinningi jak i Feedery są bardzo pozytywnie oceniane przez ludzi, którzy na nie łowią a nie tych, którzy wypowiadają się na podstawie "widzimisie"
  (2017/11/15 08:32)

kaban

Ja wypowiem się na podstawie "widzimisię" i seria Millenium jest zajefajna bo jeden z kijaszków to ten "często potrzebny". Nie jestem testerem choć mam z kilkoma kontakty (różnych firm) ale Kubo twoje podejście jest dość agresywne w moim odczuczciu. Mam co nie co z Robinsona ale szału nie ma. Walka na rynku danych firm jest czymś normalnym i brakuje mi jeszcze testera Kongera bo tam oferta też dość ciekawa. (2017/11/15 18:36)

Majster 81

Ja wypowiem się na podstawie "widzimisię" i seria Millenium jest zajefajna bo jeden z kijaszków to ten "często potrzebny". Nie jestem testerem choć mam z kilkoma kontakty (różnych firm) ale Kubo twoje podejście jest dość agresywne w moim odczuczciu. Mam co nie co z Robinsona ale szału nie ma. Walka na rynku danych firm jest czymś normalnym i brakuje mi jeszcze testera Kongera bo tam oferta też dość ciekawa.
kaban
A ja myślę, że klasowe firmy nie muszą walczyć na rynku, wyrobiły sobie opinię na lata, a ich produkty są,były i będą kupowane - bez robienia reklamy np. nasze forum. Pozdrawiam

(2017/11/15 18:51)

Majster 81

A ja mam chyba najciekawszą.ar Wpisz w wyszukiwkę swoje zapytanie, a zdziwi cię okrutnie mnogość wypowiedzi.
To nie jest takie proste hahaha

(2017/11/15 18:53)

Jakub Woś

Ja wypowiem się na podstawie "widzimisię" i seria Millenium jest zajefajna bo jeden z kijaszków to ten "często potrzebny". Nie jestem testerem choć mam z kilkoma kontakty (różnych firm) ale Kubo twoje podejście jest dość agresywne w moim odczuczciu. Mam co nie co z Robinsona ale szału nie ma. Walka na rynku danych firm jest czymś normalnym i brakuje mi jeszcze testera Kongera bo tam oferta też dość ciekawa.
kaban być może rzeczywiście moje podejście w tym wypadku jest agresywne. Ale mam ku temu swoje powody. Po pierwsze nie oceniam nigdy czegoś czego nie znam. Nie oceniam serii Millenium. Nie znam jej i się nie wypowiem, być może to jest świetna seria. Po drugie mam kije z serii Diplomat i wiem że to są dobre kije. Mam wielu znajomych, którzy ich używają i sobie chwalą. Agresję we mnie budzi ocenianie produktu, którego się nie używało. Zdziwiłbym się gdybyś miał świetny kij napisał na forum, że jest świetny a ktoś kto go nigdy nie używał stwierdził że jest słaby a Ciebie by to nie ruszyło. Do takich stwierdzeń trzeba mieć podstawy. Jest jeszcze jedna kwestia, o której nie wiesz. I ja i Sith jesteśmy zalogowani nie tylko na tym portalu. I tak się składa, że nie ma mojej wypowiedzi w tym internecie, której nie skomentował by Sith. I nie są to miłe komentarze a wyssane z palca opinie a w najlepszym wypadku czysta informacja typu "ludzie to reklama". Nie wiem co nim może kierować poza zazdrością. Ale jak pod każdym swoim postem widzisz złośliwe słowa jednej i tej samej osoby to troszkę agresję budzi.
  (2017/11/15 20:12)

kaban

No ja też jestem na kilku portalach ale jestem tam tylko biernym obserwatorem, a masz na myśli jak sądzę Jerbait'a. (2017/11/16 06:41)

Sith

Jakubie, jesteś niesrawiedliwy. Pominąłeś moje wypowiedzi, w których Cię broniłem przed atakmi malkontentów.
Również nie masz racji pisząc, że wypowiadam się o czymś czego nie znam. Mam w moim mieście zaprzyjaźniony sklep wędkarski i mam okazję "przymierzać" się do sprzętu różnych firm. Miałem syczność zarówno z serją Millenium (jak pisałem ze starej serii) i z Diplomatem. Niestety moja opinia nie jest wyssana z palca i podtrzymuję moją opinię.
PS Dodatkowo nadmieniam, że gdyby nie ograniczenie cenowe jakie zastrzegł Autor, polecałbym wędzisko KONGER World Champion II, niestety jest on zdecydowanie droższy, więc nie wchodził w rachubę. (2017/11/16 07:11)

Jakub Woś

Na podstawie machania na sucho w sklepie klase kija ocenisz? Możesz co najwyżej sprawdzić jak leży w ręce i czy starannie wykonana a Diplomat jest bardzo starannie wykonany. Nie ocenisz akcji, ugięcia. Jak wyrzuca przynęty i jak pracuje pod rybą a to jest ważniejsze.

Ty mi piszesz o sprawiedliwości? Zapomniałeś co na forum spławik pisałeś pod każdym moim komentarzem? Pamiętam kiedy mnie broniłeś ale ostatnio widzę masz jakiś złośliwy okres i nie dotyczy to tylko mnie, widzę jak komentujesz innych że piszą żeby posty ponabijać. A co Ty tu niby zrobiłeś? Sam napisałeś, że nie znasz nowej serii Millenium, nie łowiłeś Diplomatem a porównujesz ich klasy. Co ten tekst wnosi do tematu poza zaczepką? (2017/11/16 08:59)

Sith

Wydaje mi sę, że naciągasz fakty i źle interpretujesz moje wypowiedzi. Nigdzie nie pisałem, że nie łowiłem Diplomatem i że oceniałem "na sucho", więc nie wkładaj w moje ust czegoś czego nie powiedziałem, to po pierwsze. Nie znam nowej serii Millenium, to fakt, ale mam informacje, że nie ustępuje poprzedniej, więc czemu miałbym nie wierzyć użytkownikom?
Co ten tekst wnosi do tematu? Moją subiektywną ocenę obydwu wędzisk, z zastrzeżeniem iż nie łowiłem nową wersją Millenium i nie oceniam staranności wykonania, tylko właściwości użytkowe i poziom cenowy tych dwóch wędzisk.
Podtrzymuję moją opinię, że gdybym miał wybierać między Millenium a Diplomatem, wybrałbym Millenium, bez podtekstów i złośliwości.
Pozdrawiam.
PS
Zauważ, że w żadnym z moich powyższych postów nie atakowałem Ciebie, natomiast Ty zareagowałeś dość agresywnie, ale przeżyję to. ;) (2017/11/16 10:47)

Jakub Woś

Nie napisaleś, że łowiłeś Diplomatem a jak nie łowiłeś to go nie znasz. Wiem, że celowo użyłeś zwrotu "przymierzać się" który można interpretować na wiele sposobów. Dla mnie przymierzanie to nie użytkowanie. Owszem mogłeś napisać coś w stylu "moim zdaniem ten czy ten kij jest lepszy bo to to i tamto" ale jak Ty nie znając kija piszesz, że nie ulega wątpliwości że jest o klasę lepszy to budzi agresję bo dla innych może to jednak ulegać wątpliwości.

Kończę tę bezproduktywną dyskusję. (2017/11/16 11:46)

Sith

(...) Kończę tę bezproduktywną dyskusję.
Wyciągasz niesłuszne wnioski, czy gdy "przymierzasz" w sklepie spodnie to ich nie zakladasz? Trudno, nic nie poradzę na złe rozumienie, ale nie tłumaczy to Twojego agresywnego ataku na mnie. Niczym Cię nie obraziłem, nie napisalem że glosisz bzdury, bo tak nie jest. Rozumiem że bronisz firmy, której jesteś przedstawicielem i nie mam Ci tego za złe. Szanuję Twoją lojalność wobec pracodawcy.
Ja wyrażam tylko swoją opinię i nie ukrywam, że z nowym Millenium nie mialem do czynienia, nie ukrywam że nie jestem fanem tej firmy. Wyraziłem również swój pogląd w sprawie wędziska jakie polecałbym, gdyby nie bariera cenowa.
Wydaje mi się, że słusznie czynisz kończąc ze swej strony dyskusję, a osąd motywów pozostawiam bez komentarza i do oceny czytelników...
Pozdrawiam.
  (2017/11/16 12:04)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja