Wędka travel

/ 3 odpowiedzi
Witam, 

nigdy nie byłem zwolennikiem wędek wieloczęściowych jednak częste loty samolotem sprawiają że, zaczynam potrzebować jakiejś wędki która wejdzie do bagażu rejestrowanego. Trochę szukałem i czym wiecej czytam tym mniej wiem dlatego potrzebuje waszej pomocy. Poszukuje wędki w miarę uniwersalnej o CW od 10 do 40 gram, która będzie miała powyżej 2 metrów. Najlepszym rozwiązaniem była by wędka castingowa gdyż głownie będe łowił blachami oraz pikerami w dużych zbiornikach. Zalezy mi na tym aby wędka miała poniżej 70 cm w transporcie.  Co do ceny to dla mnie ważniejsza jest jakość i niezawodność, wolę kupić jedną wedkę dobra niż 5 takich sobie. Czy możecie polecić mi coś sprawdzonego a nie dobrze reklamowanego ? 
ja-ty

Witam --------------------------                       Wędka DAM effeztt Yagi 2,74  12-42
  Godna polecenia ,, mam ten kijek i jestem mega zadowolony
 pozdr. (2016/12/11 21:02)

Haryyy5

Witam --------------------------                       Wędka DAM effeztt Yagi 2,74  12-42
  Godna polecenia ,, mam ten kijek i jestem mega zadowolony
 pozdr.

Effzett Yagi 2.74m 12-42g Spinn
Długość: 2,74m ; Ciężar wyrzutowy: 12-42g ; Długość transportowa: 1,42m ; Waga: 190g ; Ilość elementów: 2

chyba nie bardzo spełnia wymagania.

http://allegro.pl/jaxon-ferox-travel-spin-2-70-10-30g-extra-gratis-i5762046757.html

Nie jest to wędka castingowa ale też chciałbym polecić coś, o czym mam jakiekolwiek pojęcie. Tą wędkę znam z wersji standardowej w ultra light i sprawuje się wyśmienicie. Jak będzie z tą, nie wiem ale seria generalnie zbiera bardzo pozytywne opinie. (2016/12/12 15:12)