Wędka World Champion Iri Juggler 260/5-20g

/ 7 odpowiedzi
czy ma moze ktos ten kijek i chcialbym sie dowiedziec czy to przypadkiem nie jest wklejanka???
dzieki z gory!!!!
kukula23


wlasnie caly czs siedze i nie moge znzlezc odpowiedzi!!!! (2011/07/03 18:33)

celkowski


Proponuje wejść na stronę firmy Konger,tam każdy kij tej firmy jest dobrze opisany ;)

A co do serii W.C. Kongera, mogę śmiało polecić,fajne kijki za rozsądne pieniądze ;) (2011/07/04 09:12)

barrakuda81


Mam przed sobą katalog kongera i pisza tu że kije z serii inteligent reinforcement począwszy od iri lucky,juggler itd nie są wklejankami.Fraza"juggler"w nazwie może być myląca bo kojarzy się z jigowaniem a wiec również z wklejanką.Kijek ten powinien dobrze się sprawdzić przy lekkim spinningu np do niewielkich obrotówek ,woblerów.

(2011/07/04 09:58)

kukula23


dziekiza pomoc barakudo!!!! (2011/07/05 07:01)

tstaros


Ostatnio pożyczyłem sobie ten kijek od kolegi i miałem okazję pomachać nim w niedzielę kilka godzin. Nie jest to wklejanka, aczkolwiek ma faktycznie bardzo czułą szczytówkę, ładnie widać na niej pracę przynęt i nawet delikatne brania. Kijek bardzo fajny, leciutki, idealny do małych przynęt. Jednak większymi wirówkami rozmiar 3-4, gumkami z główkami 10 g już nie połowisz, co najwyżej w stojącej wodzie. Na nurcie, choćby niewielkim, kij gnie się i to dość mocno. (2011/07/05 07:22)