Zaloguj się do konta

Wedka typu moderate?

utworzono: 2012/02/25 22:57
kamilkolarz

Co oznacza, ze wedka jest typu moderate i na jaka rybe i jakie przynety ma najlesze zastosowanie w spiningu? [2012-02-25 22:57]

ryukon1975

Nie ma typu moderate,to tylko nazwa nowej serii w Dragonie.
Oznacza to co każda nowość że cena jest zawyżona o 50% w stosunku do wartości.:)
Wszystkie firmy tak robią,za rok kupisz kij z tej serii za połowę ceny.
[2012-02-26 03:07]

kamilkolarz

Nie chodzi o wedki Dragona, mam kij g. Loomis i jest na nim napisane moderate oraz cw- 12-28g, oraz fast, chcialbym sie dowiedziec o jeje zastosowanie i jakie przynety? mam male doswiadczenie w spiningu, bardziej mucha, tu wszystkie wedki sa moderate mozna powiedziec, prosze o rade starych spiningowcow?  [2012-02-26 06:53]

Nie ma takiego czegoś jak typ wędki moderate, jest to tylko nazwa jakiegoś modelu wędziska , proponuje przetłumaczyc to słowo na nasz język może to ci pomoże. [2012-02-26 10:13]

toten

Moderate jest określeniem akcji wędziska.

Dokładniej jest to wędzisko dosyć "wolne" o głębokim ugięciu.

[2012-02-26 10:37]

JKarp

CześćDokładnie jest jak mówisz.http://www.corona-fishing.pl/wedki_amerykanskie/JK [2012-02-26 10:50]

kamilkolarz

Dziekuje za odpowiedzi, szczegolnie linka ;) [2012-02-27 01:49]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia