Zaloguj się do konta

Wędka Trabucco Antrax

utworzono: 2012/04/18 20:02
nantai

Witam, mam prośbę, ponieważ chcę kupić wędke firmy Trabucco Antrax  o długości 4 metrów i masie wyrzutu do 40 gram do połowy leszczów i płotek ogólnie białej ryby. Co myślicie o tej firmie i wędce?
[2012-04-18 20:02]

haja

Mogę się wypowiedzieć jedynie o firmie, bo akurat tego wędziska nie macałem. Trabucco po pierwsze:dba o szczegóły - wszystkie elementy są dobrej jakości i dobrze poskładane w całość - oczywiście w stosunku do klasy sprzętukolorystyka raczej nieszczególna jak dla mnie - są firmy które się bardziej do tego przykładajądeklarowana przez producenta moc wędek - ciężar wyrzutu  - jak sądzę podobnie jak np u Robinsona  a w przeciwieństwie np do Daiwy - jest  zaniżona - można nimi machać sporo cięższymi zestawami bez strachu że cię coś uszkodziceny - raczej z górnego przedziału w stosunku do klasy sprzętu
tyle ode mnie - może ktoś ma zupełnie odmienne spostrzeżenia, i te z pewnością uszanuję, ponieważ każdy wędkarz powinien w miarę możliwości dobrać sobie sprzęt "pod siebie"  [2012-04-18 21:26]

Witam, mam prośbę, ponieważ chcę kupić wędke firmy Trabucco Antrax  o długości 4 metrów i masie wyrzutu do 40 gram do połowy leszczów i płotek ogólnie białej ryby. Co myślicie o tej firmie i wędce?

Na tę wędkę bez problemu złowi się największe nawet leszcze , liny , jazie itd .To jest wędka bardzo mocna i bardzo dobra . Nadaje się także na karpie ze spławikiem . Mój typ , jeszcze lepszy od tej wędki to Milo Acclaim Joker 4,20 /do 40 g .
[2012-04-18 21:53]