Wędka Team dragon 2,70 10-35g 28-34-270

/ 16 odpowiedzi
witam przymierzam się do kupna tego kijka głównie z powodu dobrej ceny 270pln co myslicie o tym kijku dajcie jakies spostrzeżenia z urzytkowanie i wogóle wszystkie opinie z góry dzięki. myśle śmigać nim na wiśle i jeziorach za szczupakiem pzrd
MATIG

Dobry patyk na grubego szczupłego ;) i na sandacze również dobry.. Nic tylko brać bo za taką cenę to naprawde warto. U mnie w mieście w wędkarskim jest Team Dragon 7 - 21 g bodajże piękna wędeczka szybka i lekka za 260 zł i się właśnie zastanawiam czy się nie skusić i wziaść ;P (2010/04/10 12:30)

użytkownik34525

wszystkie kije dragona oznaczone symbolem team  to mistrzostwo świata (2010/04/11 02:09)

użytkownik34525

dodam jeszcze tylko że pierwsza firmą podczas zakupu każdego nowego kija  od 2-3 lat jest zawsze dragon od tej firmy zaczynam i zazwyczaj na niej kończe..od pewnego czasu jednak firma zaczeła sie wysoko cenic,ale naprawde kije rewelacyjne,praca tych team-owych bo w tych gustuje to poezja której moga pozazdrościć inni producenci,czy to wklejanka czy odległościówka....spining naprawde robi wrażenie jakość a przedewszystkim praca tych wędzisk,bez obawy mogłbym zamówić kij teamowy bez wcześniejszego macania w sklepie,sprawdzona jakośc a opisy producenta zgodne z prawda,100% polecam (2010/04/11 02:24)

MATIG

Więc nic tylko brać ten kij ;) . Już mam kase odłożoną i w najbliższym czasie pójdę zakupić team dragona do 21 g naprawde patyk cudo ta akcja waga ahh... ;d (2010/04/11 08:12)

qbagzu

dzisiaj mi przyszedł kijek jest zaj..bisty wykonanie lekkość moc czułość petara. jak ktoś ma jakieś spostrzerzenia dotyczące tego kija to prosze o wpisy (2010/04/12 16:15)

unreal

A czy moglby ktos napisac cos o jego ugieciu ? chodzi mi oczywiscie o prace pod obciazeniem (2010/05/13 22:07)

mar83

O naprawdę drogie kije najtańszy w necie 250.Widocznie warte są tych pieniędzy.Ja jednak gustuję w Mikado Daiwie i Kongerze.Ta ostatnia firma robi dość przyzwoite kije w klasie tzw ekonomicznej,ale i oni ostatnio zaczynają podnosić ceny,czy wyjdą na tym dobrze,obawiam się,że nie.,trochę im brakuje Pozdrawiam (2010/05/13 22:15)

użytkownik6774

napewno male ugiecie - skoro kij o akcji szybkiej - musi byc dosc sztywny i mocny jak do tej gramatury - polecany do polowu sandaczy - i szczuplych (2010/05/13 22:40)

użytkownik34009

Wydaje mi się koledzy, że z tym kijem dobrym na szczupaka i sandacza jednocześnie to trochę was poniosło.... pewnie jeszcze na okonia jest dobry???

złowić te ryby można nawet spiningując federem - wszystko może uderzyć zależy jak podamy przynętę

kija nie posiadam, ale do połowu tych ryb używam innych wędzisk

każda z tych ryb inaczej uderza i bierze więc idealne kije do połowu tych ryb to osobne sprzęty dla każdej 

http://www.firmadragon.pl/strony/oferta/wedziska/wedziska-TD.html

pozdro

(2010/05/14 08:05)

MATIG

Bez przesady panowie.. feederem nigdy nie widziałem aby ktoś na spinning łowił! A rzeczywiście kij TD do 35 g jest mocny i na okonia będzie za mocny.. Ten kto zakładał ten temat miał na myśli łowienie szczupaka a nie okonia więc taki patyk na Wisłę i na różnego typu jeziora będzie dobry..
Polecam jeszcze kijek z TD do 7-21 g naprawde fajny patyk nadający się do łowienia i szczupaka i okonia 5 centymetrowymi gumkami.. pozdro. (2010/05/14 08:41)

użytkownik34009

heheh

wiadomo spinning federem to była przenośnia... ale myślę, że jabyś teraz  uzbroił go w wolfram i odpowiednia gumę to daloby rade wyjąć jakiegoś głodnego po tarle szczupaka

chodzi o to, że lepiej łowi się sandacze innymi wędkami a szczupak innymi...

pozdro

(2010/05/14 10:17)

qbagzu

kija kupiłęm typowo pod szczupaka (na okonie i inne płotki mam wklejaka) kij ma akcje typowo szczytowa ale pod obciążeniem ładnie pracuje na całej długości nie miałem na niego narazie nic dużego (dwa pod 60, kilka wymiarków , jakieś okonie) łowiłem też na małe gumki na jigach 3-5 g i wcale tak żle mi się nie śmigało kijek jest zaje..iscie czuły. a propo spinowania feederem sam nie raz próbowałem- specyficzne łowisko wszędzie trzy metry trzciny na całej długości brzegu wtedy feeder 390cm i jedziemy i szczerze miałem kilka ryb ale spiołem też coś podejrzewam pod metr i myśle że właśnie przez feederka :) pozdr (2010/05/14 20:36)

użytkownik6774

kolego ziom7 skoro przy opisie tego kija pisze uniwersalny to oznacza ze pasuje do sandacza  jak i szczupaka - nikt bez zadnych podstaw by sobie tego nie wymyslil i nie pisal glupot - a ponioslo to kolege z tym feederem (2010/05/14 21:05)

użytkownik34009

Daniel chcesz dobrze łowić sandacze kupuj kij na sandacza, chcesz łowić szczupaka to na szczupaka i to samo do okonia

wszsytkie te ryby są zupełnie inne jeśli chodzi o sposób brania i spos w jaki obchodza sie z podana przynętą

chyba się zgodzisz z tym

owszem możesz mieć kij uniwersalny ale to tylko nazwa

tak jak napisalem złowienie okonia tym kijem to bedzie przypadek pon nie będziesz czuł brań

podobnie będzie z sandaczem będzie dużo złe zaciętych ryb

ale oczywiście nie mowie, że sie nie da złowić 

porównanie z federem było dla ludzi bystrych - nie skumałeś? twój problem ale pomogę Ci to byłą przenośnia nawiązująca do przypadku...

albo jesteś laikiem albo nie czytasz ze zrozumieniem

pozdro

(2010/05/14 21:43)

użytkownik6774

kij do sandacza bedzie napewno dobry - ja posiadam podobny tyle ze z gramatura do 28 gr - w zeszlym sezonie na 10 zacietych sandaczy spadal 1 - wiec mysle ze bedzie sie dobrze sprawowal (2010/05/14 21:47)

użytkownik34009

skoro Daniel napisał, że kij będzie dobry na sandała - bo używa podobny to znaczy, że tak jest

czyli na szczupaka on ideałem nie będzie a na okonia tym bardziej hehhee

pozdro chłopaki

(2010/05/14 21:51)