Zaloguj się do konta

Wędka St.Croix Legend Tournament Bass

utworzono: 2015/10/07 20:12
Majster 81

Witam , przymierzam się do zakupu wędziska St.Croix Legend Tournament Bass TBS68MXF Wacky Style , Length 2.03, Action X-Fast , Power M
Line [kg] 3-6, Lures [g] 5,3-18, Weight [g] 99 , Handle 6 . Wędka ma służyć do połowu sandacza z opadu . Czy Ktoś z grona forum ma takowy sprzęt , może cokolwiek opowiedzieć o tym modelu . W skład zestawu będzie wchodził młynek Shimano Twin Power 2500FC , plecionka Hardcore 1.0, za przynęty posłużą wszelakie gumy. Zbiornik na którym będzie pracowała to zaporówka o głębokości nie przekraczającej 3m , średnia głębokość 1,5 m z licznymi karczami , pofałdowanym dnem . Wszelakie porady mile widziane . Pozdrawiam
[2015-10-07 20:12]

michalpawlowski

Kij powinien zdać egzamin ale ja na twoim miejscu dopytał bym się gdzie jest najbliższy dystrybutor St-Croix i wziął kij do ręki przed kupnem. To tobie ma on leżeć w ręce i tobie ma się nim wygodnie łapać. Wtedy wychodzą takie mankamenty jak np za długi lub za krótki dolnik lub niewygodna rekojeść itp.  [2015-10-07 21:51]

Majster 81

Może Ktoś się wypowiedzieć ? czas mnie goni . Pozdrawiam [2015-10-08 19:46]

aldente

...jak to kiedyś pewien dealer powiedział: Ferrari nie robisz jazdy próbnej, tylko go kupujesz :-) Taki sprzęcior to naprawdę poemat. Ja osobiście  kombinację brałbym w ciemno. Przy St. Croix raczej wpadki nie będzie. Jednak jak kolega powyżej wspomniał, pomacać nie zawadzi, aby przekonać się, czy dolnik nie przeszkadza. [2015-10-09 08:58]