Wędka Sportfish Extra Spin 300

/ 60 odpowiedzi
rakinen


Spining na jeziora
http://www.youtube.com/watch?v=PtlbubmyDjw

Przyjemnie opowiadają co nie co o wędziskach i metodach połowu na jeziorze...
Sam się zdziwiłem ze to z TrwamTV ale jak Satanity powiedział nie ma tam nic złego, wręcz ciekawie chłopaki gadają. (2012/05/07 22:09)

siubek


To moze i dobrze że zrezygnowałem bo ja mieszkam na pałudniu polski więc raczej nad możem nie bede łowił. Pooglądam soie te filmiki zeby trochę się poduczyć ale raczej szybciej się nad wodą nauczę. Pójde z kolegami i moze jakiegoś małego okonia złapę. Bo jak narazie to na spławik na karasie poluje na prywatnym stawie... (2012/05/08 12:02)

siubek


Hej! Byłem dzisiaj w sklepie wędkarskim po sprzet do spinningu. Po krótkije rozmowie pan polecił mi następujący kołowrotek i wędkę.

kołowrotek okuma Safina SNR - 25

wędzisko JAXON CANTARA SPINNING 2.40 5-25g

Mówił że na początek to wystarczy i będzie dobre jak dla początkującego. Jak złapie bakcyla to za rok pomyśle o czymś lepszym. Muszę sobie jeszcze kartę poopłacać i idę ją wypróbować nad wodę. Co sądzicie o tym zestawie?

(2012/05/09 19:11)

tomczes


z tylnym hamulcem??
Spinningiem nie łowiłem ale trzymałem w ręku. Na początek ci powinien wystarczyć. Zawsze można coś dokupić, a jaką zyłke kupiłes?? (2012/05/10 17:38)

siubek


tak z tylnym hamulcem.

Żyłka york exclusive gold 0,22 mm 150m - pan powiedział ze wystarczy na jekieś szupaki do 3kg. Mam jeszcze przypony wolframowe o pare przynęt.

Łowiłem dzisiaj tym spinningiem. Coprawda nic nie złapałem ale przynajmniej  pobawiłem się przynętami i zobaczyłem jak działają (3 obrotówki, 2 rippery i whadłówka). Muszę się nad rzekę wybrac i wtedy może coś złowie. Jak na początek to spodobało mi się w niej to że jest krótka i udawało mi się celnie rzucać pomiędzy 2 punkty. Kołowrotek tez niczefo sobie. Fajny lekki i płynnie chodzi.

(2012/05/10 19:34)

tomczes


a woblerki kupiłeś jakieś?? (2012/05/11 14:52)

siubek


Woblerków narazie nie mam bo chce sie nauczyć narazie na gumach zeby w razie zaczepu nie stracić woblerka. Troche sie podszkole i potem na woblerki połape. Znasz jakieś dobre przynęty na pstronga? (2012/05/11 15:20)

pepe122


270 świat i od 10-30 cw (2012/05/11 15:56)