Zaloguj się do konta

Wędka spławikowa Feeder MK2

utworzono: 2013/02/22 23:11
r4s

Witam

Probowalem znalezc co nieco info ale niestety bez rezultatu.

Zastanawiam sie nad wyborem wedki na splawik, do wyboru wytypowalem dwie: 

Shakespeare Omni MK2

albo

Shakespeare Zeta Feeder

Obie w wersji 3,6m

Niestety nie moge znalezc info na temat tych wedek, czy spotkal sie kiedys ktos z ktoryms z tych wedzisk?

[2013-02-22 23:11]

JKarp

CześćTa druga to wędka do łowienia z koszyczkiem zanętowym czyli tzw feeder.Nie za bardzo nadaje się na spławik.Ta pierwsza to feeder - też nie za bardzo na spławik.JK [2013-02-22 23:31]

tapi75

ale w sumie co przeszkadza łowić feederem na spławik ? nic sam tak kiedyś łowiłem pozdrawiam a o tych wędkach o których piszesz to nawet niesłyszałem
[2013-02-22 23:39]

r4s

Dzieki za odp panowie. jaki w takim razie w ang to typ nadajacy sie do lowienia na splawik;/? I mam jescze jedno pytanie, czym sie rozni wedka taka do lowienia z koszyczkiem, od takiej na splawik heh?:)

[2013-02-22 23:56]

r4s

ok, wyglada na to ze bedzie to 'float' rod.

Czyli jak to w koncu jest, czy mozna feeder'a traktowc jako uniwersalna wedke np jako splawikowke I feedera (tak jak w opisie podaja angole na niektorych aukcjach sklepach itd), czy moze lepiej kupic typowa 'float'owke jesli mysle o splawikowaniu..??

[2013-02-23 00:03]

tapi75

kup floatówkę na spławik najlepiej zrobisz
[2013-02-23 00:08]

JWy

ale w sumie co przeszkadza łowić feederem na spławik ?

na upartego to i rosół widelcem zjesz

[2013-02-23 06:13]

Arcymisiek

Wędka feederowa jak i wędka matchowa są mniej więcej do siebie podobne w budowie,tyle że wędki typu match są zazwyczaj delikatniejsze(ciężar wyrzutu) i mają przelotki na dłuższych stopkach,takim pośrednim rozwiązaniem jest ,np. kij Shimano super ultrega 11-12 match multi feeder.A więc nie widzę problemu w zastosowaniu feederowej wędki do spławika,ale skłoniłbym się raczej ku wersji light.
[2013-02-23 10:11]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia