Zaloguj się do konta

Wędka spławikowa na lina Mikado Combat Telefish 36

utworzono: 2011/07/11 15:38

Witam . Chciałbym się dowiedzieć jakie wędziska i kołowrotki - wędkarze stosują do spławikówki na lina ? Interesują mnie nazwy wędek ( nazwy modeli ) Jeżeli chodzi o mnie to na spławik  łowię LINA  na : takie wędki :                                                                                                     Mikado Combat Telefish 360 /10 -50 g + kołowrotek Shakespeare Pro AM                                               Mikado Crusader 300 10 - 30 g  + kołowrotek Okuma Compressa Rd 40 , Jaxon Concerto Tele 450 /10 -45 g + kołowrotek Okuma Sting Ray Rd 40 , Cupido Fishmaker Tele 420 / 30 -60 g + kołowrotek Konger Imperial Fighter 940 Rd , Jaxon Sonata Tele 300 /10 -30 g + kołowrotek Jaxon Galant 400 Rd , Robinson Carbo Mix Tele Float  360 /8 -30 g + kołowrotek Jaxon Arrow RD 40 , "bazarówka " Golden Lady 450 + kołowrotek Omega 300 , Colmic Tindal 500 /50 g + Browning Backfire , Cormoran Match Master Xtr 450 + Robinson Marshal 025 , Lineaeffe Beta 4004 / 4m dł + kołowrotek Jaxon Trojan Rd 40 , Gamei Master Power Pro 360 /10 -15 g ( bazar ) + kołowrotek Mikado Greyhound 107 ,  Milo Forza 4 /40 g , Milo Tycoon Cast  420 /20 -60 g . POSIADAM JESZCZE WIELE , WIELE INNYCH WĘDEK - LECZ CO PODKREŚLAM , WYMIENIŁEM WĘDKI NA KTÓRĘ ŁOWIĘ LINY ,NA SPŁAWIK - i WAS RÓWNIEŻ PROSZĘ O  WPISY .POZDRAWIAM .
[2011-07-11 15:38]

radek170793

Cześć kolego, ja dysponuje bardzo cieniutkim sprzętem, lecz całkowicie mi wystarcza. Jest to bat Jaxon Harmony 7m(kwota tej wędki to 45zł), żyłka główna 0,14, przypon 0,9, haczyk 14, spławik 1g.   Jak narazie największego lina jakiego na taki zestaw wyciągnąłem miał 40cm i 1kg, z większym jak narazie nie przyszło mi powalczyć.  Pozdrawiam

[2011-07-11 15:57]

Proszę szanowną moderację  o debit ! Nagłówek był sformułowany jasno i wyraźnie . Chodzi tutaj nie tyle o firmy co o podanie konkretnych modeli np XXXXX Tele 10 - 30 g czyli tak jak to przedstawiłem powyżej.
[2011-07-11 15:59]

Oj to dość delikatny sprzęt . Czy nie boisz się że pewnego razu weźmie Ci lin dużo większy a wpłynąwszy w drągowiny - zrobi z tego zestawu "jesień średniowiecza " ? Pytam - bo tak może być .
[2011-07-11 16:01]

Pozdrawiam. [2011-07-11 16:04]

radek170793

Gruntówkę mam uszykowaną na większego osobnika tego gatunku, lecz jak narazie wolą białe robaki niż kanapke czerwonego z kukurydzą :))   Pewnie, że gdyby takowy wziął mógłby zerwać zestaw, lecz jak dla mnie grunt to dobra zabawa, nie będę z tego powodu miał żalu hehe [2011-07-11 16:07]

radek170793

Sorki że piszę post pod postem, ale jeśli kolega jest zainteresowany to zapraszam na mój profil obejrzeć liny z tego roku :)) [2011-07-11 16:11]

Akurat ja w tym roku nie mam tyle szczęścia . Łowiska na których wędkuję - dotknęła wielokrotnie przyducha a poza tym , kłusole też nie próżnują. Ryb prawie nie ma .
[2011-07-11 16:21]

Spec

He he na lina naliczyłem się 12 wędek o ile dobrze policzyłem, i piszesz że masz więcej... Więc:

-na lina 12 wędek
-na leszcza ok.10
-na karpia z 15 jak nie lepiej
-na płoć ok.10
-na karasia ok.10
-na suma z 15
-na okonia ok.10

+ 30 wędek na inne metody, ryby...

=102 wędki + 102 kołowrotki

Ale mogłem się mylić to są moje obliczenia.

P.S. Ja stosuję na lina bata 4m nie znam nazwy bo kupiłem na bazarze za 20zł

[2011-07-11 16:37]

ayem

Dość dziwnie postawione pytanie , jakie znaczenie ma firma co do gatunku ryby?

[2011-07-11 17:17]

Chciałbym się zapytać - dlaczego ktoś odpowiedzialny za edytowanie wątków - dosłownie na złość zmienia mi nagłówki ? PROSZĘ NATYCHMIAST ZMIENIĆ TYTUŁ - NA TEN PIERWOTNY . To ja jako powiedzmy - " autor " decyduję o tym jak ma brzmieć tytuł wątku - jesli nie godzi to w interes publiczny i regulamin forum . Interesują mnie NAZWY WĘDZISK - KTÓRYCH WĘDKARZE UŻYWAJĄ PODCZAS ZASIADEK NA LINA! Co komu do tego jak brzmi tytuł czy też jaki sens ma dany wpis - skoro wszystko odbywa się z poszanowaniem zasad dobrego obyczaju i regulaminu ?
[2011-07-12 13:56]

Bardzo proszę o zmianę tytułu - tak aby brzmiał on jak poprzednio czyli " Nazwy wędek które stosujecie na lina " . Jeżeli wszystko jest zgodne z regulaminem to mogę pytać o co chcę i nikomu nic do tego - jeżeli ktoś ma ochotę wpisuje nazwę wędki i tyle .  Co za ludzie ....  A myślałem że od ostatniego razu coś się tutaj zmieniło .Uff
[2011-07-12 14:04]

jamesbond

Bardzo proszę o zmianę tytułu - tak aby brzmiał on jak poprzednio czyli " Nazwy wędek które stosujecie na lina " . Jeżeli wszystko jest zgodne z regulaminem to mogę pytać o co chcę i nikomu nic do tego - jeżeli ktoś ma ochotę wpisuje nazwę wędki i tyle .  Co za ludzie ....  A myślałem że od ostatniego razu coś się tutaj zmieniło .Uff

pisz na PW do moderatora [2011-07-12 14:09]

TEMAT DOTYCZY EKWIPUNKU A KONKRETNIE PEWNEJ JEGO  CZĘŚCI CZYLI WĘDZISK , KTÓRYCH WĘDKARZE UŻYWAJĄ NA LINA . PRZELITEROWAĆ ? BO JUŻ MNIE ZACZYNA WNERWIAĆ TA ZABAWA W CENZURĘ . JEŚLI WSZYSTKO JEST ZGODNE REGULAMINEM TO CHYBA MAM PRAWO ZAMIEŚCIĆ WĄTEK "NAZWY WĘDEK KTÓRYCH UŻYWACIE NA LINA ? CO W TYM ZŁEGO - DO DIABŁA ŻE PYTAM O CZĘŚĆ NASZEGO EKWIPUNKU ?PRZECIEŻ  TO TAK JAKBY ZAGLĄDAĆ KROWIE POD OGON CHCĄC UPEWNIĆ SIĘ ŻE TO KROWA NIE TA CYFROWA "MILKA Z REKLAMY . JEŻELI WĘDKARZ PYTA WĘDKARZA "JAKIEJ WĘDKI UŻYWASZ NA LINA - TO DO CHOLERY NIE MOŻE BYĆ MOWY O ŻADNEJ REKLAMIE .
[2011-07-12 14:10]

Tytuł został zmieniony przez Redakcję, moderator w tym momencie nie może ingerować, nie ma takiej technicznej możliwości.

[2011-07-12 14:34]

TEMAT DOTYCZY EKWIPUNKU A KONKRETNIE PEWNEJ JEGO  CZĘŚCI CZYLI WĘDZISK , KTÓRYCH WĘDKARZE UŻYWAJĄ NA LINA . PRZELITEROWAĆ ? BO JUŻ MNIE ZACZYNA WNERWIAĆ TA ZABAWA W CENZURĘ . JEŚLI WSZYSTKO JEST ZGODNE REGULAMINEM TO CHYBA MAM PRAWO ZAMIEŚCIĆ WĄTEK "NAZWY WĘDEK KTÓRYCH UŻYWACIE NA LINA ? CO W TYM ZŁEGO - DO DIABŁA ŻE PYTAM O CZĘŚĆ NASZEGO EKWIPUNKU ?PRZECIEŻ  TO TAK JAKBY ZAGLĄDAĆ KROWIE POD OGON CHCĄC UPEWNIĆ SIĘ ŻE TO KROWA NIE TA CYFROWA "MILKA Z REKLAMY . JEŻELI WĘDKARZ PYTA WĘDKARZA "JAKIEJ WĘDKI UŻYWASZ NA LINA - TO DO CHOLERY NIE MOŻE BYĆ MOWY O ŻADNEJ REKLAMIE .

Niezgodne z regulaminem jest pisanie na forach capsem.

[2011-07-12 14:35]

Niezgodne z regulaminem jest też celowe zmienianie tytułów nawet gdy teamt dotyczy błahostek , rzeczy frymuśnych , niewiele wartych a autor trzyma się regulaminu - to cenzor , który tutaj urzęduje nie powinien /  ma prawa i obowiązku zmieniac tytułu . Bo i po co ? Po to by dokuczyć a później jako winowajcę , prowodyra kłótni wskazywać Burego ? Z wami to tak zawsze - kiedyś założyłem wątek SPRZĘT MILO  w rybryce sprzęt . I co ? I jakiś tam "marekhoblo.pl  - w prywatnej wiadomości do koleżanki nazwał mnie debilem a wpis g... ,reklamą i spamem . Wiadomość była adresowana do koleżanki lecz przypadkowo została wysłana do mnie ( informatyk nie potrafi wysłać e maila ) Tak był i temu nikt nie zaprzeczy .  I wiedz jeszcze jedno : nie mam zamiaru się  z nikim kłócić - dlatego nie zaogniaj sytuacji.Gdy najdzie mnie ochota , rozwiążę ten problem w sposób możliwe jak najprostszy - ot po prostu założę sobie kolejny wątek o podobnej treści a może nawet i kilka .Obecnie działając na forum celuję w innych dziedzinach niż kłótnie z obcymi i chamskie przepychanki  po których zawsze zostaję w pobitym polu . Pozdrawiam .
[2011-07-12 14:50]

Niezgodne z regulaminem jest też celowe zmienianie tytułów nawet gdy teamt dotyczy błahostek , rzeczy frymuśnych , niewiele wartych a autor trzyma się regulaminu - to cenzor , który tutaj urzęduje nie powinien /  ma prawa i obowiązku zmieniac tytułu . Bo i po co ? Po to by dokuczyć a później jako winowajcę , prowodyra kłótni wskazywać Burego ? Z wami to tak zawsze - kiedyś założyłem wątek SPRZĘT MILO  w rybryce sprzęt . I co ? I jakiś tam "marekhoblo.pl  - w prywatnej wiadomości do koleżanki nazwał mnie debilem a wpis g... ,reklamą i spamem . Wiadomość była adresowana do koleżanki lecz przypadkowo została wysłana do mnie ( informatyk nie potrafi wysłać e maila ) Tak był i temu nikt nie zaprzeczy .  I wiedz jeszcze jedno : nie mam zamiaru się  z nikim kłócić - dlatego nie zaogniaj sytuacji.Gdy najdzie mnie ochota , rozwiążę ten problem w sposób możliwe jak najprostszy - ot po prostu założę sobie kolejny wątek o podobnej treści a może nawet i kilka .Obecnie działając na forum celuję w innych dziedzinach niż kłótnie z obcymi i chamskie przepychanki  po których zawsze zostaję w pobitym polu . Pozdrawiam .

Czy napisałem Ci dość wyraźną polszczyzną, że wątek zmieniła Redakcja wedkuje.pl? Czy wolisz artykulację w innym Tobie zrozumiałym, niekoniecznie "frymuśnym" języku?

[2011-07-12 14:54]

Jędrula

Potwierdzam słowa Kolegi @Mastiffa , tytuł Twojego wątku został zmieniony a następnie zablokowany przez redakcję , z panelu moderatora nie ma teraz możliwości w jakikolwiek sposób tam manipulować . Pretensje proszę zgłaszać na priv do redakcji nie na forum aczkolwiek wątpię czy to odniesie jakiś skutek .

[2011-07-12 15:19]