Wędka spinningowa na pstrąga -150-200 zł

/ 12 odpowiedzi
chcialbym kupic wedke spinningowa tak w przedziale 150/200zl ale niewiem jaka byscie mi polecili koledzy po kiju.chce lowic glownie pstraga.za propozycje z gory dziekuje.
rybka1234

Kup dragon mystery xt ultra light. (2011/03/28 14:09)

dawido199

Witam!Ja bym tobie na prawdę polecił wędkę dragona millenium hd naprawdę super wędeczka super się na nią  łowi miałem okazję przetestować ją właśnie na pstrągu 34 cm.  (2011/03/28 14:10)

spining hobby

ja cie odeścle do tematu kol. Jamesbonda zrobił pomysłowo i wg. supper temat:

Wpisz w wyszukiwarke wedkuje albo google.

,,JESTEŚ POCZĄTKUJĄCY I SZUKASZ WĘDKI SPININGOWEJ???,,

jEŻELI WPISUJESZ W GOOGLE TO DODAJ JESZCZE NA KONCU WEDKUJE.PL

(2011/03/28 14:40)

sliwka15

Dragon millenium hd super fast 270 5-25 g ;)
Polecam ;) (2011/03/28 15:23)

damianoss1

dzieki serdecznie za propozycje (2011/03/28 15:30)

plotka97

Mistrall Aqua spinn u mnie sprawdza się super koszt to ok.120zł (2011/04/08 14:16)

gaudi xxxx

Cześć,polecam Ci- coś z serii Dragon Millenium-dobre kije za nieduże pieniądze...pozdrawiam (2011/04/08 16:21)

conrise

Osobiście posiadam DAIWA EXCELER Jigger SPIN 2,70 c.w. 5-25g. Uważam, że naprawdę świetny, uniwersalny (chociaż wiem, że nie lubi się tutaj tego słowa) sprzęcik. Jedna z najszybszych wędek jakie testowałem. Co ciekawe, ma tak fajną pracę szczytówki, że nawet małe przynęty posyłane są na prawdę daleko przy wyrzucie i - przynajmniej ja - nie mam problemu z wyczuciem drobnych przynęt pod wodą. Do przynęt ok. 7-8 cm (większych nie stosuję), wędka jest wg mnie stworzona. Wykończenie świetne, przeloteczki SIC i uchwyt oryginalny Fuji.Łowię nią zarówno szczupaki jak i okonie, dlatego rozwarstwianie wędek ,,na okonia" i ,,na szczupaka" w taki sposób jak proponują to producenci jest po prostu wg mnie całkowicie bez sensu, a wędkarze posiadający ,,miliard" wędek spinningowych są po prostu gadżeciarzami, którzy nie chcą po prostu tego przyznać.Taką Daiwe znajdziesz jeszcze w promocji za około 170 zł m.in. w sklepie: www.bialaryba.plPolecam, zapewniam, że będziesz zachwycony. (2011/04/19 01:09)

mareque

Witam, Ciesze się, że kledzy polecają Daiwę. Kupiłem taki kij 2 tygodnie temu, 2.7m c.w.5-25g i widzę, że nie jestem w miłości do niego osamotniony;) Przesiadłem sie z wklejki Mistrall Olympic Spin, łowię głównie okonie. Z zalet - w porównaniu z poprzedni amoją wędką -zauważam dużo lepsze przelotki (duża średnica), na których nie plącze się żyłka (zwłaszcza na szczytowych w Mistrallu miałem problemy). Jedynie przeszkadza mi brak fabrycznie montowanego zaczepu do parkowania haka  po złożeniu kija i grubszy niz w poprzednim kiju foregrip z korka. Ale, w przedziale 170-200zł nie znalazłem lepszej propozycji kija (a oglądałem jeszcze Shimano Naxave CX i Konger Zander, oraz różne Dragony z serii HD Millenium).
Pozdrawiam (2011/04/19 08:02)