Wędka spinningowa za 200 zł dla początkującego węd

/ 4 odpowiedzi
w minionym już roku byłem na paru spacerach spiningowych z dziadkiem. Bardzo mi sie spodobało i teraz zamiezam kupić sobie swój spinning. problem w tym że nie znam sie na tego rodzaju wędkach. Dodam że chciałbym łowić głównie szczupaki na gumy, ale czasem też zakładałem blachy. spining musi być w miare uniwersalny i powinien kosztować mniej jak 200zł. Polecicie coś?
jurek

Proponuję wędkę Kongera węglówkę do 35 gram wyrzutu , na pewno zmieścisz się w tej cenie .
(2011/01/02 16:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

duo3

Po 1 idz do wedkarskiego najlepiej sam wybierzesz jak bedzie w łapie sie trzymał najlepiej 10 - 30 g mniej weicej 2.7 m bedzie dla ciebie najleprzy , kieruj sie rozsadkiem :P (2011/01/02 16:18)

mlotek2222

Witam popieram kolegę Duo3 tak to bendzie Ci ciężko coś doradzić, a tak w wedkarskim cos sobie upatrzysz wezmiesz w rekię , zobaczysz jak sie trzyma . Jak coś Ci w oko wpadnie to wtedy napisz na forum na temat tego kija i koledzy napisza jego wady lub zalety (2011/01/02 16:26)

pawelredski

A ja ci polecam kijek Abu Garcia Diamond Crest Spin 270 cw. 15-40 g. Mam ten kijek 2 lata, można rzucać lżejszymi przynętami ale i wytrzymuje także cięższe nic max. cw. A co do kołowrotka  przykładowo polecam Dragon Viper FD520i. lub jakiś inny Dragona. Pozdrawiam! (2011/01/02 16:32)