Zaloguj się do konta

Wędka spinningowa o cw. 5- 20 g do 70 złotych

utworzono: 2010/07/05 19:12
andrzejkurylo5

Witam w połowie lipca będę w Jastrzębiej Górze i bardzo chętnie rzucił bym przynętą z plaży do morza. Proszę o rade czy trzeba wnieść opłaty? i na jakie rybki można liczyć w tej okolicy?
Pozdrawiam
[2010-07-05 19:12]

zbigra

opłata na konto Urzędu Miasta w Gdyni 16 zł za miesiąc.Pozwolenie na podstawie dowodu wpłaty odbiór w porcie we Władysławowie w Inspektoracie Rybołówstwa.
konto 36 1440 1026 0000 0000 0033 4995 z dopiskiem za pozwolenie na wędkowanie
Najlepiej łowić w porcie. podpatrzeć miejscowych. Z plaży rano np. na płastugi lub w dopływach np. rzeczka ok .4 km w kierunku Karwi  - leszcze, płotki, okonie czasem pstrąg.Powodzenia.
[2010-07-06 02:14]

andrzejkurylo5

Serdeczne dzięki za wyczerpującą rade.
Pozdrawiam
[2010-07-07 11:03]

Luken1

Trochę odświeżę temacik;] A mianowicie jade w tym roku a dokąłdnie już za tydzien  do Niechorza i nie wiem na co sie tam mogę nastawić?? gdzie najlepiej łowić i gdzie w pobliżu mgoe kupic zezwolenie??
[2010-07-07 21:01]

cccihy

W Dziwnowie możesz kupić pozwolenie w urzędzie morskim. Urząd czynny jest w poniedziałek, środę, i piątek od godziny 9 do 13. Wiem że w urzędzie w wolinie można też nabyć takie zezwolenie we wtorki od 9 do 13.
[2010-07-08 09:23]

bigtank

HelloŁ :)Z tego długiego betona- mola biorą ładne płotki z wieczora i z rańca , Normalnie łapałem na koszyk tak jak w rzece . Czerwony , biały robal . Fachowcy siedzą na samym początku , za płotem i widziałem że łapią czasem węgorza a i sandacz się trafia . Można tudzież połapać z plaży w rejonie tego końca kanału .Biorą ładne leszcze, ale łapanie tylko wieczorem bo mnogo ludzików :) w dzień klamoty se opala . Też jadę za 2 tygodnie i będę próbował min  łapać na żywczyka z mola Andrzej [2010-07-08 10:50]

twt

Witam.
Być może uda mi się wyjechać na kilka dni na Rozewie. Mam pytanie, nigdy nie łowiłem w morzu, czy o tej porze roku z plaży da się coś połapać, jeżeli tak bardzo proszę o rady.
Z góry dzięki.
[2011-01-21 14:48]

Janiok

Dołączam się do pytania,
mam możliwość powędkować w Morzu Śródziemnym (Costa Brava w Hiszpanii), ale doświadczenie w wędkarstwie morskim mam zerowe, szukanie informacji na necie nie przyniosło rezultatu.
Pomóżcie proszę.
[2011-01-21 18:36]

łysy wąż

Witam.
Być może uda mi się wyjechać na kilka dni na Rozewie. Mam pytanie, nigdy nie łowiłem w morzu, czy o tej porze roku z plaży da się coś połapać, jeżeli tak bardzo proszę o rady.
Z góry dzięki.





cześć,
o tej porze roku możesz liczyć na morską troć. Szansa na inne rybki chyba raczej niewielka, zresztą będąc na Rozewiu naprawdę warto porzucać trochę za trotką. Szanse zawsze są ;-)

połamania



[2011-01-21 19:00]

Mefokiller

Czesc wam,wczoraj bylem dorsz nie grasuje ale trocie tak.Ludzie byli daleko od brzegu i nic.woda za zimna o tej porze roku poczekaj,marzec kwiecien wtedy polamania kija.W pickerze tez zadnych szans.

[2011-01-23 10:26]

Mefokiller

zobacz moja galerie zdjec z wyprawy to bedziesz widzial jak u nas to populrne jest´, nawet ludzie z warszawskiego tam byli. [2011-01-23 10:29]

Mefokiller

HelloŁ :) Z tego długiego betona- mola biorą ładne płotki z wieczora i z rańca , Normalnie łapałem na koszyk tak jak w rzece . Czerwony , biały robal . Fachowcy siedzą na samym początku , za płotem i widziałem że łapią czasem węgorza a i sandacz się trafia . Można tudzież połapać z plaży w rejonie tego końca kanału .Biorą ładne leszcze, ale łapanie tylko wieczorem bo mnogo ludzików :) w dzień klamoty se opala . Też jadę za 2 tygodnie i będę próbował min  łapać na żywczyka z mola  Andrzej
to mozna w rzekach zlowic a co z dorszem i ryba morska?Na co zlowisz?

[2011-02-08 21:36]

maro

...
a co z dorszem i ryba morska?Na co zlowisz?

Żeby się nie rozpisywać, polecam lekturę na zimowe wieczory:
O łowieniu dorszy z plaży.






[2012-02-11 22:11]