Wędka Shimano Alivio DX

/ 7 odpowiedzi
Witam. Mam pytanie kupilem ta wedke co w temacie i dzisiaj przy holu ryby wedka pekla miedzy gorna pianka a uchwytem od kołowrotka, bylem z nia moze na 5 wypadach na spinning i moje pytanie czy jak oddam ja na gwarancje to zrobia ja tak ze nie peknie ponownie? czy wymienia? bo jade wlasnie oddac ja na gwarancje i nie wiem czy mam sie z gosciem kłucic bo juz 2 sprzet od niego wadliwy kupilem
Sith


Przeczytałem, ale niczego nie zrozumiałem... ;>
Nie umiesz pisać po polsku, czy korzystasz z translatora???
(2015/11/28 10:23)

kamil-majewski


To jak czytałeś i nie zrozumiałes to raczej tez nie bedziesz znać odpowiedzi na pytanie (2015/11/28 10:29)

Sith


Rozumiem tylko pismo w języku polskim a nie buszmeńskim... ;>

Ciekawe czy zrozumiałbyś gdybym zawołał - laski!
Podał byś mi laski do podpierania się, czy zastosowałbyś prawo łaski? (2015/11/28 10:52)

polus1992


Ja bym pomyślał że widziałeś jakieś laski i chciałeś się pochwalić xD. Co do zapytania kolegi autora niech używa polskich znaków bo czasem naprawdę ciężko się domyślić co autor ma na myśli a jeszcze jak tekst jest szyfrowany to dopiero zabawa.
Jeśli chodzi o kij kłócić się zawsze warto choć nie wiem co robiłeś że pękł w tym miejscu... (2015/11/28 11:18)

Spear


Zdjęcie by pomogł, ale wydaje mi się, że wiem gdzie posżła i dodam, że to jest dziwne miejsce. Ciężko o jakieś uszkodzenie mechaniczne w tym miejscu. Pewnie wada fabryczna. Shimano ma dobry serwis, gdy kumpel przytrzasnął drzwiami górną część, to załatwienie sprawy zajęło 2 dni. Inna kwestia, czy uznają reklamację. (2015/11/28 11:41)

Sith


Na oko miejsce złamania jest wyjątkowo nietypowe. Wygląda na poważną wadę fabryczną, albo silny udar miejscowy, który spowodował uszkodzenie włókien węglowych i w konsekwencji złamanie.
Tak czy owak, reklamować zawsze warto.
(2015/11/28 11:53)

kamil-majewski


Napewno wada fabryczna bo nic z nią takiego nie robiłem, zawsze starałem się z nią delikatnie obchodzić a tu taka niespodzianka. Jeszcze jak bym ciągnął jakiegoś suma olbrzyma  to ok ale szczupaka lekko ponad 2 kilo... Miałem kij kongera za 40zł i robiłem z nim rożne rzeczy ale wytrzymał wszystko.  A gość powiedział w sklepie, ze shimano ma najgorszy serwis (70-80% z winy użytkownika ) nie wiem czy to prawda ale jak tak to lipa nawet jak zrobią kij to będę musiał za niego zapłacić polowe ceny nowego jeżeli gwarancja nie obejmie , to już będę wolał nowy  i inny sprzęt kupić. (2015/11/28 13:00)