Zaloguj się do konta

Wędka Shimano Aernos 2.40m, 3-15g

utworzono: 2015/07/15 22:19
Daishi

Witam serdecznie!
Mam zamiar kupić spining do delikatniejszego łowienia np. okonie, pstrągi i tak szukam i nie mogę się zdecydować .Ta wędeczka w tytule jest nawet całkiem to co by mnie interesowało ale nie mogę nigdzie doczytać czy to wklejanka czy nie.Bo nie przepadam za wklejankami .Może ktoś z szanownych kolegów ma ten kijek i podpowie jak tam ze szczytówką to wygląda a może ktoś doradzi inny kijek o takich parametrach z którego jest zadowolony (nie wklejanka!! ).Dzięki i pozdrawiam!
[2015-07-15 22:19]

Dziku

Witam,

Krystian, wędka która Cię interesuje ma pełną szczytówkę (model Shimano Aernos 2,40m - 3g-15g, nr kat. SARNS 24315). Charakteryzuje się szybką akcją i progresywnym ugięciem. W stosunku do modelu z 2014 roku ( z korkową rękojeścią) wędki z nowej  serii z 2015 roku (z rękojeścią z EVA ) cechują się jeszcze szybszą akcją i bardziej czułą szczytówką. Ten konkretny kij o którego pytasz jest przeznaczony do połowu ryb na małe i średnie przynęty.

Ja posiadam Aernosa 2.70m cw 14-40gr i powiem Ci, że to prawdziwy dynamit. Przy swojej gramaturze jest niezwykle czuły, cięty, no i podczas holu pięknie amortyzuje wszelkie zrywy i doskonale trzyma rybę.

Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem w podjęciu decyzji.

Pozdrawiam [2015-07-16 22:14]

Daishi

Dziękuję bardzo "Dziku".Po Twojej wypowiedzi już się na nią zdecydowałem .Nie ma sensu dalej szukać .Pozdrawiam!! [2015-07-18 23:25]

Dziku

Cieszę się , że mogłem pomóc. Może jak już zakupisz wędkę i trochę nią połowisz, napiszesz jakąś fajną recenzję. Jak sam pewnie zauważyłeś, czasem przydały by się takie recenzje. Jest to zawsze jakaś pomoc w wyborze wędki.


[2015-07-20 17:59]

Sith

Piotrze, przepraszam, że odgrzewam temat, ale mam pytanko. Czy ta wędka, którą użytkujesz 270/14-40 ma pełną szczytówkę, czy tradycyjną?
Pozdrawiam. [2016-05-22 05:15]

Rakurs

@DZIKU też może zrobię odkopać, ale chciałbym tylko spytać przy ilu gramach się ładuje i czy można rzucić przynętą, która waży ok. 10 g. [2017-02-21 15:33]