Zaloguj się do konta

Wędka Savage Gear xlnt2 oraz salt ccs

utworzono: 2020/03/15 19:46
Kubox2273

Witam chciałbym zadać kilka pytań odnośnie dwóch wędek:

-savage gear xlnt2 dropshot 258cm 10-30g

-savage gear salt ccs 260cm 7-28g wędka na morze lecz słyszałem że podobno można na nią łowić także w wodach słodkich.

Moje pytania są takie czy sprawdza się w połowie szczupaków na przynęty 10-15cm 7-12g główka(takie mam w pudelku) i czy ktoś miał styczność z tymi wędkami(realne cw jego odczucia itp.)

Z góry dziękuje za odpowiedzi
 Pozdrawiam


[2020-03-15 19:46]

voodooman

Wędek nie znam ale jak to czytam to nie będę pisał co mnie bierze. A czy ta wędką rozpuści się w słodkiej wodzie ?. Każdy mop się nada do łowienia. Jak się ciężar mieści w opisie wędki to co się ma nie nadawać. Szczupak to moim zdaniem i nie tylko moim nie jest zbytnio wymagając rybą. Zaatakuje wszystko nawet kapsel z piwa. Nie wiem jak ty ale ja bym wolał zmienić główki jigowe zamiast dokupywać wędki do główek bo jak pisałeś akurat takie masz w pudełku. Paranoja jakaś. Ale bez obrazy  jak czytam czasami te pytania to mi  z wrażenie ze świat już powoli kończy. [2020-03-15 20:26]

Kubox2273

Tak się składa że obecnie nie mam żadnej wędki szczupakowej ponieważ ostatnią połamałem dlatego wole jednak kupić wędkę do główek. Poza tym łowienie ma być jednak komfortowe a nie że po minucie będzie bolała mnie ręka od dźwigania 3 metrowego teleskopu. [2020-03-15 20:46]

voodooman

Kto tu pisze o kupnie 3 m teleskopu. Ale kupowanie wędki do główek to tak jak robienie łysemu przeszczepu bo akurat posiada grzebień. [2020-03-15 21:03]

Adi777

A może ma takie główki w pudełku bo z doświadczenia wie, że przy tej gramaturze będzie miał efekty? Nie idźmy w skrajność. Też kiedyś pytałem o wędki, chciałem wiedzieć wszystko, aby zakup był udany, ale bez wzięcia wędki do rąk nie wiesz prawie nic, a w zasadzie dowiesz się dopiero o wędce coś nad wodą. Mimo to nadal coś czytam o kijach... [2020-04-01 21:51]