Wędka Savage Gear Butch Light XLNT -opinie

/ 1 odpowiedzi
Witam planuje zakup wędki Savage Gear Butch Light XLNT 258 30-80g, posiadam już wędke też nie dawno zakupioną Shimano Catana 2,70 50 -100g lecz Catana jest strasznie sztywna łowi się tym jak pałą. Moje zapytanie jest czy ktoś posiada wędkę Savage Gear Butch Light XLNT 258 30-80g i czy nie jest tak sztywna jak Catana Shimano, wędke kupuje przez internet i nie mam możliwości sprawdzenia.
Proszę o wasze opinie na temat wędki Savage Gear Butch Light XLNT 258 30-80g.
wędkowanie - Odra okolice Wrocławia oraz nieduże jeziorka duże woblery i gumy.
Grucha27


WĘDKA BUTCH LIGHT XLNT 8’6’’/30-80g
Seria wędek XLNT powstała dzięki rosnącemu postępowi technologii produkcji wędek. Wędki Butch Light XLNT są zbudowane z blanków wykonanych z wysokomodułowego włókna węglowego w najnowszej technologii. Dzięki temu wędki te są wyjątkowo lekkie. Rękojeści tych wędek wykonane są z portugalskiego dębu korkowego oraz z twardej, japońskiej pianki EVA. Uchwyty kołowrotka zastosowane w tych wędkach to FUJI GOLD LABEL, idealnie pasujące pod kołowrotek i rękę wędkarza. Wędki te zaprojektowano od dolnika po szczytówkę przy aktywnej współpracy najlepszych europejskich spinningistów. W sezonie 2012 seria XLNT wzbogacona została o model długości 8’6’’/30-80g.

Specyfikacja techniczna:
• Uchwyt kołowrotka FUJI serii GOLD
• Przelotki SIC
• Rękojeść wykonana z portugalskiego dębu korkowego oraz pianki EVA
• Wysokomodułowe włókno węglowe użyte do wykonania blanku
• Lakier nakładany spiralnie na blank
• Łączenie sekcji z przerwą, tzw. spigot
• W zestawie poręczny pokrowiec


Po opisie producenta wyglada na solidna. Po opisie i akcji Ultra Fast wydaje mi sie ze bedzie sztywna.
(2014/06/29 22:34)