Zaloguj się do konta

Wędka Sanger Sensitec Heavy Feeder

utworzono: 2015/02/09 19:51
chironex

Dobry wieczór
Chciałbym zacząć przygodę z feederem.Sprawdziłem już wiele opinii i różnego rodzaju porady i sprzęty.
Niestety nigdzie nie znalazłem opinii na temat  http://www.askari.pl/produkt/sanger-sensitec-heavy-feeder
Potrzebuję opinii posiadacza takiego sprzętu lub przynajmniej kogoś kto miał z nim styczność. Niestety nigdzie w internecie nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie.
Głównie będę łowił na wodach stojących i szczerze to zastanawiam się nad Mikado Trython, jako iż wydaje mi się, że na początek w zupełności wystarczy, ale chciałbym jeszcze poczytać coś o feederze sangera.
Pozdrawiam [2015-02-09 19:51]

Witam . Miałem mieć ale nie kupiłem , miałem go w ręce w sklepie w Rybniku . Ma 180 gr cw ale jest lekki smukły i raczej miękki tak że sprawia wrażenie wędki do 120 gr . , w sklepie była też wersja lekka tego kija - chyba do 100 gr i nie wiem czemu nie ma jej w ofercie sprzedaży . Zrezygnowałem bo zależało mi na sztywniejszym kiju na Odrę ale ogólnie sprawia dobre wrażenie i nie wykluczone że zrobię jeszcze jedno podejście do zakupu - opinii faktycznie na forum nie ma , kilka pozytywnych znalazłem na niemieckim. [2015-02-09 20:10]

chironex

Dzień dobry
Świetnie, bardzo dziękuję za odpowiedź, o dokładnie takie opinie mi chodzi.Jeśli jeszcze ktoś coś wie na temat tej wędki to chętnie poczytam.
A do kolegi odrofan'a mam prośbę, jeśli może na priv podać adres forum niemieckiego gdzie poczytał o tej wędce.
Pozdrawiam [2015-02-10 14:04]