Wędka Quantum Radical Warchild Carp 3,60 3,5 lbs

/ 2 odpowiedzi
Witam, Panowie mam pytanie odnośnie sprzętu karpiowego w/w czy warty jest kupna mam go w cenie 145zł .może ktoś z was go posiada i coś powie na  jego temat?
turu

widzę że bida na tym forum z tą firmą... (2016/02/18 17:04)

orotanque

Wydaje się być mocnym kijem, ale w ręku nie miałem,  wiec się nie wypowiem.

Wypowiem się i może zaproponuje inny kij - Jaxon Grand Virtuoso. Kij o parametrach 3,6m i 3,5lbs mam drugi rok. Wszak gigantów na niego nie złapałem,  ale kij kupiłem po namowach kolegi, z którym często lowie i który takich 2 używa juz od czasu pojawienia się serii.  Wykonanie bardzo dobre. Przelot szybkie i mocne. Uczwyt kolowrotka piękny i mocny.  Może warto dołożyć i poszukać.  
Jaxon ma teraz serię Monolith. Niby coś podobnego, ale czy ja wiem.

Dodam jeszcze, że tym Jaxonem miałem niezły motyw... zarzucając zestaw z kulką zaczepienia za wiaderko 1 litrowe stojące za mną i wypełnione w 3/4 namoczonym pelletem. Oczywiście przy zarzucić całe wiadro śmignęło mi nad glowa i wpadlo do wody kilka metrow od brzegu. Zestaw uratowała mocna żyłka, dobrze ustawiony hamulec i trochę szczęścia. Ale.... jakby nie było... wiadro z pelletem swoje warzywo i kij nawet nie zajeczał ;)

Mam co do niego 150% pewności.  Inny kolega bardzo ceni sobie Dragona i chyba tez pomyślę o tym przy zakupie drugiego kija, jeśli takiego Jaxona nie znajdę. 

Aha. Dla mnie kije muszą być sztywne. Mam karpiowka,  tylko nie pamiętam firmy, która ma parabolę i jest zbyt miękka,  wiec chce zmienić.  (2016/02/20 07:14)