Wędka Qantum Hyper Cast Microbite 240 25G czy Spro

/ 1 odpowiedzi
Witam,planuje zakup wędki spinningowej.Będzie to mój drugi kijek spinningowy w życiu.Jak na początkującego przystało dałem sobie wcisnąć 2 latat temu jakiegoś "kołka" Jaxona za 50zl z cieżarem wyrzyutu od 15 do 40 (którego nigdy nie wykorzystałem).Z czasem wędkując często trochę lepszym sprzętem kolegów doceniłem różnicę,aczkolwiek na kij nie zamierzam wydać fortuny,dlatego wybrałem ww wędziska. Rozmiar 2,40 w zupełności mi wystarcza,w dodatku pasuje do pokrowca (130cm) także obstaję przy tej długości.Ciężar wyrzutu też w miarę uniwersalny od 5-25g ,nie zdarza mi się łowić cięższymi przynętami a na spinning sumowy jeszcze przyjdzie czas (jest w planach).
Czy ktos posiada ww wędki lub jakies ciekawe info o nich? Zdaję sobię sprawę że za te pieniądze nie będzie to żadna rewelacja ale jednak marki tj Quantum i Spro może nie wypuszczają totalnych bubli.. A może jakaś propozycja w przedziale cenowym do 120zl od innego producenta? Od razu zaznaczam że żadna Catana ani Alivio nie wchodzą nawet w grę.
Pozdrawiam.

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend