Zaloguj się do konta

Wędka pod method feeder z sygnalizatorem

utworzono: 2019/03/03 16:25
SK Karas

Witam, zastanowiłem się i mam zamiar zakupić wędkę pod method feeder. Chcę, aby wędka miała 3.60m i nadawała się zarówno do połowów większych karpii (sporadycznie) ale głównie do połowów karpii o wadze nie przekraczającej 3-4kg. A i interesuje mnie połów z elektrycznym sygnalizatorem brań, więc drgająca szczytówka nie musi być (chociaż myślę, że nie przeszkadza ona w połowach na el. sygnalizator).
Do wędki poszukuję także kołowrotka. Na razie wybrałem sobię dragon mega baits elite fr 535/540. Proszę o propozycje w odpowiedziach.
Na zestaw nie chcę przeznaczyc więcej niż 250-300zł.
A i wędka taka, żeby dało się nią wyrzucić na spokojnie większy koszyczek do methody (max 50g ew. mega methodę, ale to rzadziej). [2019-03-03 16:25]

Do tak ciężkich podajników brał bym wędkę cw ok 100 cw.
mega metody nie stosuję więc nie mam pojęcia ile to waży.
Na yt jest kanał "pyza na swojskich wodach" on stosuje chyba feedery "Brzanówki" do mega metody (ale to podajnik ponad 70 g)
Jeśli myślisz o feederze to polecene są Jaxon Genesis pro feeder
http://www.jaxon.pl/Katalog/235_163_wedziska/5025_wedziska/Produkt/55962_genesis-pro-feedery.aspx cw do wyboru 90,120,150
Jeśli będziesz uąywał sygnalizatora elektronicznego +podwieszanego to możesz użyć najtwardszej szczytówki .
Method feedery genesisa mają cw do 60 g to troche za mało jak na podajnik 50 g bo jeszcze musisz doliczyć ciężar nawilżonej zanęty.
ale nie wiem czy nie lepiej kupić "zwykłą" wędką gruntową do takiego łowienia. np lekką karpiówką 2,5 lbs [2019-03-04 16:48]

Adriann

Jeżeli jesteś zainteresowany method feeder, to najlepiej zakup sobie kijek Mikado (Ultaviolet method feeder). Dostępne są w długości 305/90; 330/90; 350/90.

Kije o sporej mocy, które poradzą sobie spokojnie z dużym karpiem, umożliwiają dalekie rzuty cięższymi podajnikami. Koszt 305 zaczyna się na internecie od 150 zł już.

[2019-04-12 09:52]

Igorkurek

Ja z kołowrotków zastanowiłbym się nad okumą dynadrag xp baitfeeder. kołowrotek z wolnym biegiem wart uwagi. Okumy mają dobre opinie a wygląd ten kołowrotek ma zdecydowanie na + [2019-04-12 21:47]

Igorkurek

Ja z kołowrotków zastanowiłbym się nad okumą dynadrag xp baitfeeder. kołowrotek z wolnym biegiem wart uwagi. Okumy mają dobre opinie a wygląd ten kołowrotek ma zdecydowanie na + [2019-04-12 21:49]

Igorkurek

Ja z kołowrotków zastanowiłbym się nad okumą dynadrag xp baitfeeder. kołowrotek z wolnym biegiem wart uwagi. Okumy mają dobre opinie a wygląd ten kołowrotek ma zdecydowanie na + [2019-04-12 21:49]

Igorkurek

Sory za spam. Tak się wysłało :( [2019-04-13 09:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia