Zaloguj się do konta

Wędka teleskopowa Outstanding

utworzono: 2018/02/06 17:51
pp88

Witam -co sądzicie o tym kijaszku ? Warto zakupić coś takiego czy lepiej iść do wędkarskiego i coś kupić co się widzi? Proszę o pomoc w opinii lub recenzji.
http://allegro.pl/teleskopowa-weglowa-karpiowka-outstanding-80-150g-i6497300828.html [2018-02-06 17:51]

erykom

Daj sobie spokój z tym zestawem.To szajs przywieziony w kontenerze z Chin a wszelkie zestawy z allegro podobne do tego o który pytasz to jeden wielki bubel [2018-02-06 18:57]

pp88

Dzieki za info. Ładnie to wygląda a nie zawsze idzie za jakością. Nie zna też tej firmy wiedz ciezko co kolwiek o niej powiedziec. Pytalem sie też znajomych wedkarzy to dziwili sie co to za firma:D:D a masz moze jakis teleskop godny polecenia tak do 80-100gr??? [2018-02-06 19:01]

erykom

Nie łowię na teleskopy więc Ci nie pomogę ale poczekaj troszkę to któryś z kolegów coś Ci pewnie podpowie :) [2018-02-06 19:06]

pp88

poczekamy i zobaczymy :D [2018-02-06 19:19]

rydel41

Napisz może coś więcej W jakich pieniądzach szukasz kija ? Czy koniecznie karpiówka czy może feeder ?  Czy koniecznie teleskop , może trochę praktyczniejszy ale za to dużo bardziej podatny na uszkodzenia od wędki składowej Napisz dokładnie czego potrzebujesz a na pewno ktoś ci pomoże  [2018-02-06 19:43]

pp88

rydel41 potrzebuje wedki teleskop okolo 50-90gr długość jaka mnie interesuje to 3.60m do 3.90m do 150zł maks. Mam feedera i picker ale chciałbym wejsc na cos innego bo juz znudzilo mnie ciągłe patrzenie na szczytówke. Ryby które bede łowil to Leszcz,lin,wegorz,i sporadycznie karp. I co najważniejsze dla mnie teleskop jest dobry do transportu a składaki to wiadomo troche wieksze i czasami nie poreczne do transportu. łowie od niedawno z lódki to na spławik teleskop jest wrecz idealny głebokośc polowu to od 2m do 7m. A najważniejsze dla mnie to transport sprzetu bo za wiele miejsca nie mam w aucie. [2018-02-07 18:00]

ryukon1975

#pp88 czytając ten wątek widzę że sam nie wiesz co chcesz kupić. Wklejasz link do kija o cw 80-150 g, następnie pytasz o kji o cw 80-100 g a na końcu o kolejny o cw 50- 90 g. Tylko czekać aż zejdziesz do 20 g.:) [2018-02-07 18:08]

pp88

#pp88 czytając ten wątek widzę że sam nie wiesz co chcesz kupić. Wklejasz link do kija o cw 80-150 g, następnie pytasz o kji o cw 80-100 g a na końcu o kolejny o cw 50- 90 g. Tylko czekać aż zejdziesz do 20 g.:)
ok troche sie zapedziłem wkleiłem ten link bo znalazłem taką wedke o nie znanej mi firmie i pytalem sie czy warto w ta firme inwestowac
Pisałem 50 90gr dla tego że byłem w sklepie wedkarskim i tak mnie troche nakierowal ze taka gramatura bedzie najlepsza na teleskop, ja uzuwam feedera od 80- do 120gr. I nie bardzo sie znam na teleskopach. Po wygładzie ta wedka jest niczego soobie lecz nie wiem jaka w praktyce a nie zawsze wygląd idzie za praktyka przy łowienia. Poprostu szukam teleskopu do łowienia leszczy lina karpia na teleskop. [2018-02-07 18:55]

rydel41

Rozumiem że potrzebujesz wędki na spławik tak jak napisałeś wyżej 
http://allegro.pl/wedka-jaxon-arcadia-tele-carp-360-80-teleskopowa-i6566721963.html
Tu masz wędkę za parę groszy Kupiłem takie dwa synowi do nauki jak za taką kasę naprawdę fajne kije jest kilka długości i kilka cw  Nadają się do cięższego spławika,na żywca, na koszyk taka w miarę uniwersalna wędka  [2018-02-07 20:06]

rydel41

Chyba że potrzebujesz kija typowo pod spławik z łódki to poszukaj jednak matchówki albo poszukaj na forum na pewno ktoś pomoże  [2018-02-07 20:10]

pp88

heu Rozumiem że potrzebujesz wędki na spławik tak jak napisałeś wyżej
http://allegro.pl/wedka-jaxon-arcadia-tele-carp-360-80-teleskopowa-i6566721963.html
Tu masz wędkę za parę groszy Kupiłem takie dwa synowi do nauki jak za taką kasę naprawdę fajne kije jest kilka długości i kilka cw Nadają się do cięższego spławika,na żywca, na koszyk taka w miarę uniwersalna wędka
hey dzieki za odp. Tak ta wedka ma byc tak jak piszesz zaraz zobacze propozycje jaką wysłałes. Powiem szczerze ze cięzko jest kupic wedka do 2 method łowienia ale to moze zmienic decyzje zeby kupic dwie wedki a nie jedna:D:D
[2018-02-11 08:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia