Zaloguj się do konta

Wędka okoniowa

utworzono: 2018/02/02 07:10
eryk-borkowski

Witam jaka wędkę okoniową polecacie głównie zależy mi na tym aby miała od 230-240cm do 8g wyrzutu do 140g wagi wędki i żeby miała nie pełną rękojeść przedział cenowy do 180zł  [2018-02-02 07:10]

Tepes

Witam, obecnie łowię okonie wędką mikado sakana Hanta 5-15g. Jednak dosyć często używam przynęt o masie 2-3g. Czy jeśli zakupie kolejną wędkę o cw zaczynającym się od 1g to odczuje dużą różnicę? Jest w ogóle sens pchać się w kolejną wędkę? [2018-01-30 14:54]

Jakub Woś

Witam jaka wędkę okoniową polecacie głównie zależy mi na tym aby miała od 230-240cm do 8g wyrzutu do 140g wagi wędki i żeby miała nie pełną rękojeść przedział cenowy do 180zł 

Niemalże idealnie w Twoje oczekiwania wpasuje się Robinson Sashima Perch Spin. Długość 235cm, cw 1,2-9g, Waga kija 121g. Dzielony dolnik. Tylko cena 15zł większa niż podałeś bo na allegro po 194zł. [2018-02-02 08:35]

Jakub Woś

Witam, obecnie łowię okonie wędką mikado sakana Hanta 5-15g. Jednak dosyć często używam przynęt o masie 2-3g. Czy jeśli zakupie kolejną wędkę o cw zaczynającym się od 1g to odczuje dużą różnicę? Jest w ogóle sens pchać się w kolejną wędkę?

To czy jest sens to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Ja osobiście wziąłem taki kij o cw 1-8g i byłem zadowolony. Jeśli trafisz na kij, którego cw nie jest zaniżone to poczujesz różnicę. Musisz sobie zadać pytanie jak często będziesz używal takiego kija i czy nie będziesz zmuszony targać nad wodę dwóch, a jeśli tak czy będzie to dla ciebie uciążliwe czy nie. [2018-02-02 08:40]

rydel41

Witam nie chcę być niegrzeczny ale średnio raz w tygodniu ktoś dodaje wątek Jaka wędka na okonia? Wystarczy poszukać na forum a odpowiedzi jest mnóstwo Nie trzeba niepotrzebnie zakładać nowych wątków [2018-02-02 19:36]

barrakuda81

Takie czasy - ludzie lubią gotowe rozwiązania:) A droga na skróty bywa bolesna i wyboista dla portfela zwłaszcza... [2018-02-02 19:56]

ryukon1975

http://allegro.pl/wedka-dragon-millenium-fl-mikrolure-2-45-m-1-7g-i6771016729.html [2018-02-04 06:41]

Sith

Z czystym sumieniem polecam http://allegro.pl/listing?string=ultris%20micron&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-spo-1-5-0115 Nietypowa wklejanka, pracująca jak tubular z zachowaniem funkcji wklejanki. [2018-02-05 07:14]

Sith

PS
Nie mogę edytować.
Nie przejmuj się, że wędzisko krótsze od Twoich wymagań, jego dynamika zapewnia doskonałe właściwości rzutowe. [2018-02-05 07:24]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia