Wędka na pstrąga-wybór,opinie

/ 8 odpowiedzi
Witam. Uwielbiam łowić pstrągi, w tym roku postawiłem ją na miejscu pierwszym na 'liście ryb do złowienia' :-) . Sprzedałem miesiąc temu Konger Equs Bravo 240 cm 3-14 cw. i teraz poszukuję nowego spina gdyż ten był jakiś dziwny, nie pasował mi, choć łowiłem nim ponad rok. Czy Koledzy Wędkarze mieli może kontakt z wędkami : Konger Stallion Strike Furion 3-18 223 cm, Dragon Express Spinn 245 cm 4-20 cw. A może Macie inne 'pstrągóweczki'. Wiem że posty typu 'kij na pstrąga' istnieją, ale tutaj chodzi mi o konkretny kijek. Tak czy siak cena max. 250 zł.Z góry dzięki za pomoc.
luxxxis


Tamtych kijków nie znam...ale od lat wierny jestem marce dragon.Teraz tarmoszę kropki kijkiem Millenium perch 2-18 bodajże i powiem że jest idealnym przedłużeniem mojej ręki.Doskonale radzi sobie z każdą przynętą i bez problemu ląduje mi ryby,szybki,łatwo się ładuje gdy rzucasz spod siebie kijem,cóż dodać....chyba już nic.Szkoda tylko że ta seria już wyszła ze sklepów,dobrym zamiennikiem są team-y dragona,miałem takie i wrażenia podobne jak w millenium,miałem bo jakaś łachudra mi skroiła je z samochodu.Przerobiłem buszując za kropkiem już x marek,praktycznie wszystkie w tej ramce cenowej i powiem jedno -tylko dragon wytrzymuje. (2015/02/13 18:07)

spinningista amator


Witam,mam pytanie.
szykuję się na pstrąga ,zakupiłem już kołowrotek Daiwa Ninja BG LT 3000 waga 250 g i żyłkę Dragon HM 80 0.201 mm 
Jaki do tego zestawu będzie odpowiedni kij do tak ok 200 zł ? (2020/01/10 12:42)

kaban


Też zastanowiłbym się nad Dragonem CXT MS-X MicroSpecjal. Miałem organizując u siebie pokaz sprzętu Dragona kilka kijaszków z tej serii w rękach i niewątpliwie są warte zainteresowania. Krótkie wygodne kije do poruszania się nad brzegami pstrągowych rzeczek a gramatura cw do wyboru. (2020/01/16 12:58)