Zaloguj się do konta

Wędka na węgorza i karpia

utworzono: 2014/06/18 14:08
johanes26

Witam kolegów po kiju.Chciałbym zaciągnąć porady.Wygrałem sobie trzy kijki karpiowe i to 1) Anaconda Base Carp 3.9m 3-3,25 Lbs   2) Dragon Mystery Camou Carp 3.9m i 3)Shimano Katana Bx specimen 3.6m 3Lbs.Wybieram się na węgorze i mam zamiar łowić też karpie.Z tego co wyczytałem to karpiówki były by najlepszym rozwiązaniem na węgorza.Natomiast ni jak nie mogę się zdecydować na młynki z wolnym biegiem.Niby dużo piszą na ten temat ale nic konkretnie mam tak do 300 złoty na kołowrotek.Może być też coś tańszego nie jestem wybredny pomocy pozdrawiam Piter
[2014-06-18 14:08]

darek-salamon

Witam kolegów po kiju.Chciałbym zaciągnąć porady.Wygrałem sobie trzy kijki karpiowe i to 1) Anaconda Base Carp 3.9m 3-3,25 Lbs   2) Dragon Mystery Camou Carp 3.9m i 3)Shimano Katana Bx specimen 3.6m 3Lbs.Wybieram się na węgorze i mam zamiar łowić też karpie.Z tego co wyczytałem to karpiówki były by najlepszym rozwiązaniem na węgorza.Natomiast ni jak nie mogę się zdecydować na młynki z wolnym biegiem.Niby dużo piszą na ten temat ale nic konkretnie mam tak do 300 złoty na kołowrotek.Może być też coś tańszego nie jestem wybredny pomocy pozdrawiam Piter

Wszystko fajnie ,fajny sprzęt tylko z tymi wegorzami coś nie za bardzo:-) :-) Do 15 sierpnia napewno poskładasz sprzet masz duzo czasu:-)  [2014-06-18 14:34]

darek-salamon

Sorry do lipca 15 czerwiec -15 lipiec zakaz połowu wegorza. [2014-06-18 14:36]

panterasrc

Witam. Do kija anacondy[to raczej najlepsza opcja z tych wymienionych] kołowrotek z tej samej firmy magic runner - cena 270 zl lub równie niezawodna okuma power liner - cena 250 zl obydwa w askari.pl
[2014-06-18 21:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia