Zaloguj się do konta

Wędka na prezent do 600zł

utworzono: 2013/12/11 14:53
DNS

Witam, 
nie orientuję się w temacie bolonek. Oferta rynkowa jest dość zróżnicowana cenowo z tego względu proszę o radę kolegów bardziej doświadczonych w temacie. 
Wiem, że nie będzie w tej cenie sprzętu z wyższej półki. Chodzi raczej o wybranie czegoś dobrego aby się na święta nie wstydzić prezentu i co posłuży swoje lata. Odwiedziłem kilka sklepów wędkarskich i każda bolonka jakiej bym nie dotkną miała swoje zalety :) 
Proszę o propozycje :)  [2013-12-11 14:53]

luzy

Ja mam amundsona 7-m. Mam go 2 sezony i mogę go śmiało polecić. Zmieści się w dolnym przedziale ceny.
[2013-12-11 17:49]

DNS

szczerze to temat posta brzmiał do 300 zł - 600/700 cm dziwne... ale Twoja propozycja luzy jest dość ciekawa i mieści się w górnej granicy ;)

może są jakieś jeszcze propozycje. 
Albo ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na temat:  KONGER Medalist Bolognese 600/25g [2013-12-11 22:57]

Arcymisiek

Dorzucę jeszcze coś takiego

DRENALINIK 7m Milo Bolonka 304DRM700

W sumie nie posiadam, ale bolonki Milo mają bardzo dobrą opinię
pośród wędkarzy wyczynowych i z tego co wiem, włosi "zjedli zęby" na tej metodzie, więc chyba wiedzą co wypuszczają na rynek, i tu zacytuję... "Rozpowszechnienie tej metody zawdzięczamy Włochom. Najprawdopodobniej nazwa bolonka pochodzi od Bolonii, miejscowości we Włoszech gdzie została dopracowana na potrzeby włoskich zawodników sportowych. Sama metoda była znana już wcześniej w wielu innych krajach, jednak to Włosi skupili swoją uwagę na niej najbardziej. Dołożyli wszelkich starań, aby pomogła zwyciężyć nie tylko im samym."

Wędka wykonana z włókien węglowych. Dobrze wyważona, lekka, a zarazem mocna.
Dedykowana do połowu średnich i dużych ryb.
Wyposażona w przelotki SIC II.

Waga: 502g
Długość transportowa: 143cm
Średnica dolnika: 29mm

Cena około 490zł
[2013-12-11 23:28]