Zaloguj się do konta

Wędka na okonia do 150 zł.

utworzono: 2014/05/28 10:23
mrocio

Witam Serdecznie. Metoda spinningowa jest to dla mnie metoda 2 rzędna. Obecnie wędkuje kijem shimano vengeance 10-30g. Łowię z łodzi. Ryby jakie łowię to szczupaki do 70cm. Łapię z opadu, na gumy 10-12cm uzbrojone w 5-10 g głowki. Kilka razy udało mi się złapać na ten kij ładnego okonia, takie po 40cm. Jednak brania były bardzo nie wyraźne. Więc poszukuje kija którym mógł bym zapolować na okonie. Ale także kija który wytrzyma walkę ze szczupakiem , oczywiście przy odpowiednim wyregulowaniu hamulca :) Budżet mam nie wielki bo jest do 150 zł , sam kij :) [2014-05-28 10:23]

Jesteś tu już od co najmniej pół roku i dalej nie wiesz co to wyszukiwarka? Tematów patyków do 150 złotych jest od cholery, wystarczy poczytać.
[2014-05-28 10:49]

Artur z Ketrzyna

Jesteś tu już od co najmniej pół roku i dalej nie wiesz co to wyszukiwarka? Tematów patyków do 150 złotych jest od cholery, wystarczy poczytać.

Dokładnie jak kolega pisze. I nawet jest grupa poświęcona łowcom okoni. Wystarczy poczytać i ewentualnie odświeżyć wątek dodając w nim swego posta by dowiedzieć się czegoś więcej.

Jak na razie nikt rewolucji nie odkrył w połowie okoni, tak więc i wiadomości w nich są aktualne...
[2014-05-28 11:52]

karcio1111

 Polecam ci Shimano Catana CX Spining 270 M sam stosowałem i polecam na łowinie z opadu ja osobiście złapałem na tą wędkę okonia mieżącego 40 cm i branie było bardzo widoczne na szczytówce i czuć było tarpniecie na blanku.Na szczupaki sprawdza się znakomicie.Uzywałem do tej wędki plecionki więc radzę ci dokupienie sobie plecionki. [2014-05-28 12:28]

mrocio

Dzięki za konkretną odpowiedź. Pojadę do sklepu i pomacam ten kije. Plecionka to u mnie podstawa :)
[2014-05-28 12:40]

rafalwedkuje

Jesteś tu już od co najmniej pół roku i dalej nie wiesz co to wyszukiwarka? Tematów patyków do 150 złotych jest od cholery, wystarczy poczytać.

Dokładnie jak kolega pisze. I nawet jest grupa poświęcona łowcom okoni. Wystarczy poczytać i ewentualnie odświeżyć wątek dodając w nim swego posta by dowiedzieć się czegoś więcej.

Jak na razie nikt rewolucji nie odkrył w połowie okoni, tak więc i wiadomości w nich są aktualne...


Panowie więcej zrozumienia i chęci współpracy. Będziecie odstraszać i odsyłać wszystkich w historie to FORUM będzie czuć stęchlizną. Chyba że macie podwyższone EGO i chcecie wejść w role moderatora. A może chodzi o punkciki.  


Kolego 'mrocio' ja mam kongera 270/25 szklankę na plecionce i nawet duży szczupak (9kg) jej nie poradził.  małe okonie 20cm wyrażnie uginają blank czuć jak kopią.
Pozdrawiam 
[2014-05-28 13:44]

sopel13

Kolego @rafalwedkuje poprzednicy dobrze napisali, bo tematów bardzo dużo o tej tematyce. Wystarczą chęci żeby poszukać. Po co zakładać kolejny? Aby usłyszeć kolejną głupotę taka jak ty teraz siejesz? NIE MA ŻADNYCH PUNKTÓW ZA KOMENTARZE. [2014-05-29 10:34]

rafalwedkuje

Kolego @rafalwedkuje poprzednicy dobrze napisali, bo tematów bardzo dużo o tej tematyce. Wystarczą chęci żeby poszukać. Po co zakładać kolejny? Aby usłyszeć kolejną głupotę taka jak ty teraz siejesz? NIE MA ŻADNYCH PUNKTÓW ZA KOMENTARZE.




Tym sposobem można zamknąć 99% tematów. Wszystko niemal jest opisane już gdzieś w internecie.  Idąc dalej tym trybem myślenia możecie się Panowie wykreślić z wszelkich portali bo już gdzieś było to napisane i wystarczy poszukać.Zupełnie nie rozumiem dla czego ma ktoś nie pytać ponownie. Może ktoś inny świeże spojrzenie ma w danym temacie.  Kto nie chce to nie uczestniczy w rozmowach w FORUM.A wręcz przeciwnie nie należy oceniać innych własną miarą. 
Irytacja w tym temacie świadczy o niespełnieniu w waszym  hobby.
[2014-05-30 09:46]

Robert334

ja polecam wedke dragon millenium x-fine 2-12 g spokojnie wytrzyma walke ze szczupakiem tylko ze cena 220zl warto dolozyc ;) [2014-05-30 10:34]

Krul-Mateusz

Shimano Catana to dobry wybór. Od siebie mogę polecić kije Mistralla, które są naprawdę świetnie wykonane. Mam Tournamenta 5-25g - jest to wklejanka. Kijek kosztował 125zł. [2014-06-01 12:28]