Zaloguj się do konta

Wędka na grunt do połowu z koszyczkiem do 40g - co

utworzono: 2011/10/31 18:58
waesz1

Hej mam do was pytanie jaką polecacie mi wędkę do połowów gruntowym z koszyczkami od 10-40 g Będę łowił na stawach do 2,5 m głębokości ryby takie jak karpie,liny,leszcze,karasie,amury Chodzi mi o wędkę do 120 zł podajcie mi cała nazwę wędki
[2011-10-31 18:58]

n1co

Czesc. Wydaje mi się że do połowu metodą gruntową z koszyczkiem, wędka z cw. 10-40 g jest za mała. Polecał bym ci wybrać jakiegoś Freedera do 100g. Z tego co się oriętowałem tanim a doś niezłym freederem jest Mikado Truthon Freeder 360 / 100g, niestety jej nie posiadam i nic więcej o tym kiju nie moge powiedzieć, jednak zastanawiam się nad jego kupnem. Na allegro dostaniesz go w granicach 80zł z przesyłką

[2011-10-31 19:13]

Wasia

Hej mam do was pytanie jaką polecacie mi wędkę do połowów gruntowym z koszyczkami od 10-40 g Będę łowił na stawach do 2,5 m głębokości ryby takie jak karpie,liny,leszcze,karasie,amury Chodzi mi o wędkę do 120 zł podajcie mi cała nazwę wędki

Powiem Ci tak jezeli liczac na chlopski rozum to koszyk 40g +zaneta =70g okolo wiec mozna sie faktycznie 'uzbroic' w wedke do 100gram cwJezeli na staw to zalezy jak on jest zarosniety mam na mysli dobor dlugosci ale najbardziej powszechna dlugosc chyba to 360cmCo do mikado trython feeder to wedka wiadomo nie jest droga wiec nie ma co od niej oczekiwac, znajomy ja ma i narazie nie powiedzial o niej zadnego zlego slowa, a na wedkowanie hobbystyczne zupelnie wystarczy
Ja osobiscie posiadam Mikado Fish Hunter 390/100 wedka tania ale lowienie nie zalezy tylko od sprzetu osobiscie uwazam ja za dobra wedke
Ale tak na serio to musisz isc sam do sklepu i wszystkie wymacac i wybrac ta ktora Ci bedzie najlepej lezala [2011-10-31 19:25]