Wędka Mistrall Champion Heavy JIG 2,70m 5-35G - O

/ 3 odpowiedzi
Witam szanownych kolegów/koleżanki

Czy ktoś z was łowił tym kijem i może mi coś więcej o nim powiedzieć ?
Chciał bym go stosować bardziej uniwersalnie ale niestety nie wiem czy będzie się dobrze sprawował. Dotychczas łowiłem Mistrallem Navigatorem X-5 7-21. Po jakimś czasie zacząłem zastanawiać się czy nie wymienić go na 2 inne, oczywiście też Mistralla. Po głowie chodziło mi coś do 15 g. by móc uganiać się za okoniami i druga 10-35 g. na większe bestyjki. Tak się jakoś złożył że przeglądając oferty trafiłem właśnie na Mistralla Champion Heavy JIG i zastanawiam się czy nie zastąpił by mojego Navigatora bez konieczności kupowania w jego miejsce 2 innych kijków.

W grę wchodzi jeszcze Okuma Black Rock 275cm/ 7-30 g

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

78darekb

ja Tobie Kolego polece dragon power jig 2,85m cw 5-25gr tym kijem polowisz okonia szczupaka i sandacza z brzegu to najbardziej potymalne moim zdaniem rozwiazanie

Polamania

(2012/10/03 20:08)

Łobo

Kolego! Wędziska mistralla mają (przynajmniej u mnie) przypadłość odpadania szczytowych przelotek. Wędziska nie miałem w dłoni, ale z racji że to mistrall, mam pełne zaufanie. Osobiście polece Ci wędzisko Mistrall Olympić Spin 270 10-30. Pozdrawiam, Łobo. (2012/10/04 07:35)

MateuszR86

Problem szczytówki już rozwiązałem. Podkleiłem ją lepiej i zastosowałem trochę omotki, oraz lakieru. trochę ją to obciażyło, ale teraz nie mam problemu z plątaniem się zestawu o źle wklejoną szczytówkę. (2012/10/10 09:03)

Sklep wedkuje.pl

Dragon Black Rock II