Zaloguj się do konta

Wędka Mikado Essential Match

utworzono: 2013/03/14 20:05
Marcin0end

Witam planuje kupic wędkę ja w tytule mikado essential to będzie moje 1 wędka matchowa bo zawsze kupowałem jakieś tanie teleskopy na targu ale co do tej wedki chciał bym sie dowiedzieć co o niej sadzicie  nie chce wydawać za dużych pieniedzy na 1 matchówke dlatego że nie wiem  czy spodoba mi sie ten rodzaj wedek.  Prosze o opinie na temat wędki mikado essential match  i ewętualnie podanie jakiś innych propozycji za podobną cene . Z góry dziękuje :) [2013-03-14 20:05]

JWy

witam,

nie jestem pewien czy to ten model ale teleskop tej firmy 4.5 metra za który 3 lata wstecz zapłacci łem ok.290 zł spisał się bardzo żle tzn. najpierw pękła szczytówka ,wymieniłem w następnym sezonie przy wyrzucie uległ zniszczeniu drugi segment od dołu licząc i odstawiłem w kąt nie polecam

[2013-03-14 21:22]

Marcin0end

to jest 3-częciowa  [2013-03-14 21:24]

JWy

ja w każdym razie nawet nie patrzę w stronę tej firmy przy zakupach,mam jeszczę bolonkę od nich i niby można by chwalić ale przy każdym używaniu pozostaje niesmak i obawa czy coś się nie złamie [2013-03-15 07:14]

Jimmy

Ja mam spinning z tej serii i jestem zadowolony. Współczynnik cena/jakość jak dla mnie na 5.
[2013-03-15 10:22]

RAFI 36

W zeszłym sezonie kupiłem lexusa telematch 4,00m i jestem zadowolony.Kijek bardzo lekki i wytrzymały.Świetnie amortyzuje hol.Kolega zakupił Tachibanę jednak jest sporo cięższa

[2013-03-15 15:01]

JWy

W zeszłym sezonie kupiłem lexusa telematch 4,00m i jestem zadowolony.Kijek bardzo lekki i wytrzymały.Świetnie amortyzuje hol.

Tylko nie wiele można powiedzieć o sprzęcie w czasie trwania gwarancji,w aucie dają trzy lata a usterki występują po gwarancji,dla mnie przy zakupie i w 1-szm sezonie to dzieło sztuki wręcz było-no jednak "kiszka"

mam trzy wedki z ubiegłego tysiąclecia można powiedzieć używane dosyć intensywnie i tylko przy jednej szczytówkę złamałem i to mechanicznie i to jest godne polecenia niestety w kraju chyba niedostępne obecnie,

[2013-03-15 17:56]

mariusz62

Witam Marcin, w styczniu miałem taki sam dylemat czyli tachibana vs. essential. Wybór padł na essentiala 390 c.w 5-20 ponieważ szukałem kija bardzo finezyjnego. Krótko mówiąc to bardzo delikatny match czasami za delikatny... Kilka wypadów na ryby utwierdziło mnie w przekonaniu że świetnie pracuję jest lekki i rzuty są dużo dokładniejsze.Jest jedno "ale" mianowicie szczytówka jest tak cieńka że trzeba na nią bardzo uważać.Moja właśnie pękła to moja wina więc to inna sprawa i jestem cholernie zawiedziony mimo wszystko nie skreślam tego kija i nadal jaram się nim tak samo. Koszt górnej części to 37 zł plus wysyłka czyli 60 zł cała wymiana.  pozdrawiam
[2013-04-22 20:46]