Zaloguj się do konta

Wędka Mikado Golden Lion Float 4m

utworzono: 2012/05/07 20:04
rasi331

Witam! Jestem zainteresowany kupnem wędki teleskopowej Mikado Golden Lion Float

4m/ 30 gram. Znalazłem taką na allegro w cenie 40 zł. Z opisu wynika, że jest to wędka z włókna węglowego i ma rękojeść z korka. Proszę o opinie! Z góry dziękuję!

[2012-05-07 20:04]

domin77

nie węglowa,tylko z kompozytów węglowych to najniższa półka z mikado ale jak na swóją cenę to całkiem niezłe (a może lepiej dozbierać i kupić bolonkę)

[2012-05-07 21:20]

nie węglowa,tylko z kompozytów węglowych to najniższa półka z mikado ale jak na swóją cenę to całkiem niezłe (a może lepiej dozbierać i kupić bolonkę)

Nie wiem na co komu "bolonka" . Prawdziwa bolonka to specjalistyczne wędzisko do połowu głównie w rzekach ( choć istnieją też bolonki do łowienia w morzu , można też stosować bolonkę na głębokich wodach stojących ) . Prawdziwa bolonka jako wędzisko specjalistyczne , kosztuje masę pieniędzy.Natomiast te kijki z napisem "Bolognese " to baty z doklejonymi przelotkami i nic poza tym... Wędka Mikado Golden Lion Float na pewno się sprawdzi przy spławikowaniu . Popieram taką ekonomiczną inicjatywę i  nie rozumiem , po co próbujesz odwieść autora tematu do kupna taniego ,ale całkiem dobrego wędziska ? Przecież wiadomo ,że każdy taki teleskopik  to pewniejsza broń jeśli chodzi o łowienie leszczy , płoci , okoni , a nawet linów czy dużych karasi.
[2012-05-08 20:13]