Wędka Mikado Trython Feeder 360 100

/ 62 odpowiedzi
Sieciech

Kupiłem mikado, ale dzięki za info:)  (2012/04/18 10:57)

Waldi Fish

Kupiłem mikado, ale dzięki za info:) 

I dobrze wybrałeś. Mam kilka kijów Mikado i wszystkie dobrze się spisują. (2012/04/22 21:47)

Waldi Fish

Kupiłem mikado, ale dzięki za info:)

Ciekawy jestem jakie masz pierwsze wrażenia i czy jesteś zadowolony z zakupu? (2012/04/25 19:05)

Sieciech

Jestem w miare zadowolony, to zresztą mój pierwszy feeder więc nie mam porównania. Szczytówka reaguje poprawnie (używałem tej najdelikatniejszej, choć mogła być ta ciut twardsza). Połowem się pochwalić nie mogę, gdyż było to pare uklei - brania były bardzo delikatne wiec trzeba było być ''czujnym jak ważka" :) Łowiłem na Bzurze. Jutro będę nią łowił na wodzie stojącej , także po powrocie się pochwale co i jak.A przy okazji zdjęcie z niedzielnego wyjazdu  (2012/04/25 20:23)

Sieciech

Jestem zadowolony z wędki, choć nie mam porównania zbytnio bo to mój pierwszy feeder. Szczytówka poprawnie sygnalizowała brania ( używałem tej najdelikatniejszej, ale myślę że mogła być ta ciut sztywniejsza).Brania były bardzo delikatne - brały tylko ukleje,delikatnie, trzeba było być "czujnym jak ważka":). Korzystałem z koszyczków 60g i 80g,  zestaw zarzucało się przyjemnie. Jutro wypróbuje ją na wodzie stojącej. A póki co zdjęcie z ubiegłej niedzieli :) (2012/04/25 20:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Waldi Fish

Jestem zadowolony z wędki, choć nie mam porównania zbytnio bo to mój pierwszy feeder. Szczytówka poprawnie sygnalizowała brania ( używałem tej najdelikatniejszej, ale myślę że mogła być ta ciut sztywniejsza).Brania były bardzo delikatne - brały tylko ukleje,delikatnie, trzeba było być "czujnym jak ważka":). Korzystałem z koszyczków 60g i 80g,  zestaw zarzucało się przyjemnie. Jutro wypróbuje ją na wodzie stojącej. A póki co zdjęcie z ubiegłej niedzieli :)

OK. Fajną podpórkę masz do feedera. (2012/04/25 23:32)

Sieciech

Na zalewie też fajnie się nią łowiło, złapałem dziś  na nią  12 płoci  i małego okonka. No i baaardzo mi sie spodobała ta metoda;) Brania sygnalizowane poprawnie, zacięcie również pewne :) Wędke oceniam pozytywnie - uważam , że warta wydanych pieniędzy (2012/04/26 17:21)

piotras1237

Mam ten kijek dobrze się sprawuje jak na kij w tym przedziale cenowym mogę go śmiało polecić!Brania są dobrze widoczne. (2013/05/10 21:18)

marzena227

nie jestem specjalistką, łowiłam 360/100 jak dla mnie dobry wyrzut, dobrze w ręku leży
tylko przy moim niestety pechu  muszę łowić gdzie nie ma krzaków i drzew , bo je często łapie.
łowiłam nim na Grochalach, jak i na stawie hodowlanym OKOŃ, zastrzeżeń nie mam.
brania nawet delikatne widać, a mam założoną szczytówkę zieloną -tu podobno jest ona najtwardsza.
tylko jak dla mnie za długi kij, więc  sobie zakupiłam ten sam tylko w że 300/100
i jestem zadowolona, do niego mam młynek z wolnym biegiem Okuma Travertine Baitfeeder FD 55 z plecionką 0.10
mam też kij Kongera z serii Carbomaxx z kołowrotkiem Robinson Free Runner 506, na wielkość jak ta okuma powyżej
i różnicy w łowieniu nie widze, wędki leżą na stojaku, a jak branie jest to w ręke i jedziemy z koksem
adrenalina działa, więc nie czuję czy jest ciężki czy nie.
a wyglą wizualny nawet dla mnie kobiety nie jest ważny. --minus za wykończenie dołu wędziska, chodzi mi o korek moim zdaniem powiniem być lepiej wykończony.
tak czy siak oby kij  się spisywał, a tak jest- mnie bardziej przeraża i do czego nie mogę się przyzwyczaić to te wielkie rozmiary kołowrotków, na tele pickerku Konger Salwa  ma mały młynek PHOENIX  z tego co wiem to też Mikado i on mi lepiej leży, ale to kwestia przyzwyczajenia, może w końcu się przyzwyczaje. :) 

połamania kija życzę 

(2013/11/02 12:37)

kowal90

Tsk czytam sobie i tylko mowicie o miksdo i konger.. a co z robinson carbomix feeder?  Ja osobiscie używam 390cm 40-120g i jestembardzo zadowolony. Teraz chce kupic kolejny feeder i zastsnawiam sie nad robinson carbomix 390/50-150g albo yorka derby trz o dl i wyrzut podobny. Jeszcze biore pod uwage jakiegos mikado.  (2014/01/27 09:08)