Zaloguj się do konta

Wędka Mikado MLT Power

utworzono: 2010/12/15 23:57

Witam
Mam zamiar kupić wędkę karpiową i kołowrotek z wolnym biegiem czy taki zestaw będzie dobry na jezioro i jak łowie z gruntu karpie max 10kg :
Mikado Wędka MLT POWER CARP 3.0 lbs długość: 360 cm
Okuma Kołowrotek Spectrum Bait. 50, hamulec: FD
Proszę o radę doświadczonych karpiarzy .
Proszę też o posiadaczy tego sprzętu powiedzieć mi jak się sprawuję podczas holu .
[2010-12-15 23:57]

bartbefore

Z tego co piszesz na forum wynika, że gdybyś kupił ten cały sprzęt który "masz zamiar" kupić, musiał byś na to przeznaczyć co najmniej równowartość kosztów wybudowania nowej chałupy od podstaw :D Gdy ja czegoś poszukuję żeby się dowiedzieć to przekopuje siec nocami i nie zawsze w celu kupna, nie pomyslałes może że gdy zadajesz tyle pytań ludzie moga se pomyśleć że jesteś zielony w temacie ? Czy ty używasz każdej innej wędki do połowu każdego innego gatunku ?
[2010-12-16 00:46]

Mam już 8 wędek i na każdą łowie inny gatunek ryby tylko teraz chce kupić sobie jeszcze 2 zestaw na karpia . A na wędki dopiero wydałem 5 tysięcy . Proszę o opinię tego sprzętu !!!!!!!!!!
[2010-12-16 14:55]

jamesbond

Mam już 8 wędek i na każdą łowie inny gatunek ryby tylko teraz chce kupić sobie jeszcze 2 zestaw na karpia . A na wędki dopiero wydałem 5 tysięcy . Proszę o opinię tego sprzętu !!!!!!!!!!

Ta może 50 tysięcy. Polecam zdecydowanie daiwe i dragona. Co do kwoty to masz chba więcej wędkek skoro ostatnio kupiłeś wedkę z 30 zl. Jeżeli wydałeś 5 tysięcy to miałbyś ok 170 takich wędek. No i jescze się przyczepię do tego dopiero. Zarabiasz te pieniądze sam bo sądząc po wieku to raczej nie więc troszkę szacunku do pracy Twoich Rodziców. (no chba że składasz długopisy)
[2010-12-16 20:41]

Czy ten temat był założony po to żebym się kłócić  ile wędek kupiłem i ile kasy wydałem ?
Ja ten temat założyłem po to żeby się dowiedzieć coś o tym sprzęcie .

[2010-12-16 21:30]

jamesbond

temat nie założony był po to by się kłócić jednak w sposób w jakim się wypowiadasz świadczy o twoim mniemaniu i szacunku do pracy Rodziców tak więc musisz się nauczyć szacunku
[2010-12-16 21:43]

kazik-kz2

Kolego jak wędki, to szukaj czegoś w dragonie HM, a jak kołowrotki do od shimano stella w górę:) [2010-12-16 21:46]

Jednak z wami to się nie idzie dogadać jedni o szacunku mi mówią a inni a shimano i dragonie które kosztują po 200zł a mi chodzi o te wybrane modele Okumy i Mikodo
[2010-12-16 23:21]

Mikodo

Sory źle napisałem Mikado

[2010-12-16 23:22]

baloonstyle

Chłopak ma trochę racji.Zapytał a tu się od razu wnikanie zaczęło.Nie mąćmy atmosfery.Jak ktoś ma ten sprzęt to niech napisze jak się sprawuje i po sprawie.
a kwestie wychowania i szacunku zostawmy jego Rodzicom.to jest portal a nie ośrodek wychowania dziecięcego.
Pozdrawiam i podkreślam ze nie atakuję tu nikogo ( żeby nie było ze jestem ten zły :))  )

[2010-12-17 08:30]

jamesbond

Chłopak ma trochę racji.Zapytał a tu się od razu wnikanie zaczęło.Nie mąćmy atmosfery.Jak ktoś ma ten sprzęt to niech napisze jak się sprawuje i po sprawie.
a kwestie wychowania i szacunku zostawmy jego Rodzicom.to jest portal a nie ośrodek wychowania dziecięcego.
Pozdrawiam i podkreślam ze nie atakuję tu nikogo ( żeby nie było ze jestem ten zły :))  )

Ok wszytsko fajnie Nie chcę tu nikogo wychowywać ale takie zachowanie jest poniżej krytyki. Nie zamierzam prawic tutaj mowy o szacunku jednak prosiłbym o inne formułowanie zdań. Kolego Krystian96 chcę tylko abys wiediał, że 5 tysięcy to nie TYLKO bo Twoi Rodzice mogli na to pracować przez miesiąć. Ale zostawmy te sprawy proszę jednak a troszkę inny sposób wysławiania si.e. Dobra co do kijków. Mikado Power Crap nie jest wędkab. wysokich lotów jednak jej wykonanie jest b. dobre. Kołowrotka nie znam.A i proszę nie nazywać mnie określeniem "jedni"
A i nie chcę tu nowej wojny wszczynać itp. więc przepraszam jeśli kogos uraziłem

[2010-12-17 16:04]

Nie chce nic mówić ale co was obchodzi z kąt miałem pieniądze na wędki i ile dostaje od rodziców kasy na wędki to moja sprawa a nie wasza . Rodzice dają mi na miesiąc 100zł jako kieszonkowe to co mam z pieniędzmi robić . i jeszcze jedno Czy ja was się pytam ile wasi rodzie zarabiają czy ile wydajecie na wędki ? NIE !!!!!!!!!!!!!
[2010-12-17 20:35]

gruby0113

LUDZIE odpowiedzcie młodemu on grzecznie zapytał, a o wydawaniu kasy i szacunku do rodziców to wy zaczeliście  potyczki, i sie nam młody zdenerwował po co? Ot ludzka wścipskość . Jesteśmy wędkarzami bo to chyba forum wędkarskie a nie wydział psychologi mam rację? Czy na złym forum jestem?
[2010-12-17 21:27]

jamesbond

Ok!! Dobrze co do wędkek odpowiedziałem
[2010-12-18 11:26]

arus

kolego bond james bond 007 nie wdaj sie w glupie dyskusje . mlodszy kolega sie obudzil i marza mu sie rybki po 10 kg . i dobrze za mazenia w naszym kraju chyba jeszcze nie ma kary . gdyby napisal ze bedzie lowil karpiki 1-3 kg to ja tez potraktowalbym go normalnie . na tym portalu nie ma ograniczen wiekowych a i rybki i ich kolory sa za wpisy a nie za wiedze jaka sie posiada . odpusc sobie . POZDRAWIAM
[2010-12-18 14:12]

Witam
Mam zamiar kupić wędkę karpiową i kołowrotek z wolnym biegiem czy taki zestaw będzie dobry na jezioro i jak łowie z gruntu karpie max 10kg :
Mikado Wędka MLT POWER CARP 3.0 lbs długość: 360 cm
Okuma Kołowrotek Spectrum Bait. 50, hamulec: FD
Proszę o radę doświadczonych karpiarzy .
Proszę też o posiadaczy tego sprzętu powiedzieć mi jak się sprawuję podczas holu .

wędka sia nada
kołowrotek zbyt delikatny
[2010-12-18 14:58]

jamesbond

kolego bond james bond 007 nie wdaj sie w glupie dyskusje . mlodszy kolega sie obudzil i marza mu sie rybki po 10 kg . i dobrze za mazenia w naszym kraju chyba jeszcze nie ma kary . gdyby napisal ze bedzie lowil karpiki 1-3 kg to ja tez potraktowalbym go normalnie . na tym portalu nie ma ograniczen wiekowych a i rybki i ich kolory sa za wpisy a nie za wiedze jaka sie posiada . odpusc sobie . POZDRAWIAM

Masz rację!!! Nie chcę kolejnej wojny na portalu i to wywolaniej przeze mnie. Ale dzięki że toś chociaż po części trzyma moją stronę.
[2010-12-18 15:09]

Tylko ja łowie na takim jeziorze że tam jeszcze nikt nie złapał karpia 3 kg same tylko wielkie .
[2010-12-18 17:12]

osa2012

ta to chyba jakas elektrownia jądrowa tam odpady składuje hahahahaha nie ma bata ze tam mniejsze karpie nie biora  [2010-12-18 17:57]

michal0210

Nie ma to jak się pośmiać z wypowiedzi Krystiana. Najpierw napisał że wydał DOPIERO 5 tyś złotych (a może euro?) na wędki. To szkoda mu kupić dobrej wędki za 200 zł? PS. Jak nie masz co z pieniędzmi robić to kup jakieś akcesoria wędkarskie i podaruj potrzebującym wędkarzom. Pomyśl święta się zbliżają. Pozdrawiam
[2010-12-18 19:15]

osa2012

chłopina sie zamotał z wypowiedzia i pewnie nie wiedziałl co napisac hahha ale dojeb..... z tymi 5000 hahahahahaha :) [2010-12-18 19:34]

Kur....wa jak będę chciał to wydam na wędki 1000000000000 Euro i to was powinno gów...no obchodzić . Wydaje na ten zestaw tak mało bo chce kupić wędkę doragona HM . [2010-12-19 00:15]

osa2012

człowieczku marny na chu... takie zeczy pierd.... a z tymi karpiami po 10 kg to ześ mnie rozśmieszył ze tylko takie biora hahaha i cza było wogóle nie pisac ile wydałes to taraz bys problemu nie miał ze ludzie sie smieja z ciebie i masz chłopie nauczke na przyszłosc ze sie o pieniadzach na forach nie pisze zwłaszcza wedkarskich pozdro:) [2010-12-19 00:40]

A o tych karpiach to mówię serio że nie ma małych egzemplarzy co tylko słysze czy ktoś łapał jakiegoś karpia to zawsze 2 cyfrowa liczba się pojawia .

Temat do zamknięcia
[2010-12-19 02:13]

jamesbond

A o tych karpiach to mówię serio że nie ma małych egzemplarzy co tylko słysze czy ktoś łapał jakiegoś karpia to zawsze 2 cyfrowa liczba się pojawia .

Temat do zamknięcia

No to najprawodopodibniej ludzie którzy te ryby łowią nie chwalą się mniejszymi rybkami.
[2010-12-19 09:38]

jamesbond

Temat do zamknięcia

No to najprawodopodibniej ludzie którzy te ryby łowią nie chwalą się mniejszymi rybkami.
[2010-12-19 09:46]