Wędka Konger Stallion Black Heron

/ 8 odpowiedzi
Witam, co sądzicie o tej wędce? utrzyma ona ładnego, kilkukilogramowego szczupaka/okonia? Wędka:WĘDKA KONGER STALLION BLACK HERON
Jakub Woś


Tylko 4 firmy produkujące sprzęt wędkarski znasz? Jeśli cokolwiek wędkarstwem sięinteresujesz to powinieneś ze 20 wątków założyć (2018/06/18 19:21)

u?ytkownik223978


Ile ty  człowieku wątków jeszcze założysz ? (2018/06/18 20:02)

u?ytkownik26223


Spokojnie Panowie.
Koleś jest zakręcony jak bąk, nie wie na jakiego konia postawić....
Słuchaj kolego.Nie musisz wybrać Jednej jedynej firmy i kurczowo się jej trzymać ,
Zapewne większość z nas ma sprzęt kilku firm , ja mam i Daiwy i Zebko i Kongera i Mikado i Korum .Kołowrotki też kilku firm i dają rade.
Teraz i tak większość wędek robią w Chinach .
Na temat wędki wędki o którą pytasz się nie wypowiem gdyż nie łowiłem na nią.
Co do kongera to łowiłem na dwie wędki. spinning carmomaxx oraz karpiówke tej samej serii .
Obie wędki dawały rade . kolega miał feedera też carbomaxxa wędkować na to się dało.

jakich przynęt chcesz używać?? (2018/06/18 20:53)

maestro2k18


No i na takie osoby mozna liczyc a nie na te ktore gdy tylko wiedza o drobine wiecej to juz by chcialy nobla dostac no ale niestety takie tez sa :( odnoszac się do tego co Kolego napisales to głownie bede lowil na przynety gumowe (ok.9cm ok11g) i wolblery ( ok.11 cm ok14g) dlatetego cw tej wedki bardzo mi odpowiada poniewaz wynosi on 7-28g (2018/06/18 21:57)

Sith


Gdzie będziesz łowił (rzeka duża, mała, jezioro, zaporówka itd itp)? Na jakie ryby się nastawiasz? Z tego co dotychczas napisałeś w swoich licznych tematach, proponuję Ci KONGER Ultris Drop Shot 3-18g/244cm. Bardzo dobre właściwości rzutowe, doskonała dynamika. Nietypowa wklejanka (płynne ugięcie bez przeszytwnienia w miejscu wklejenia szczytówki), która obsłuży Ci większość ryb drapieżnych jakie pływają w odrybionych wodach PZW. Przyzwoita cena. (2018/06/19 06:05)