Zaloguj się do konta

Wędka Konger Black Tiger cw 23

utworzono: 2010/01/20 16:55
mar83

ostatnio w sprzedaży pokazał sie kij kongera Black tiger cw do 23 gr.Jakie jest jego przeznaczenie ? do BT za duży na większe ryby za mały Kto wie niech podzieli się wiedzą
[2010-01-20 16:55]

Spin-men

TA \wędka z taka siłą wyrzutu jest przeznaczona ogólnie na ryby : szczupak i ewentualnie sandacz .
Polecam Tigera mam i świetnie się spisuje
[2010-01-20 17:31]

mar83

czli do BT raczej nie Czy dobrze zrozumiałem
[2010-01-20 17:34]

pluszowy

Wystarczy zajrzeć do katalogu Kongera:

Konger® Black TigerTM Spin 270/23


To seria znakomitych wędzisk spinningowych z gładką korkową rękojeścią polecana do połowu ryb drapieżnych zarówno z brzegu, jak i łodzi. Blanki wytworzone z wysokiej jakości grafitu i zaopatrzone w przelotki typu SiC, są relatywnie sztywne i charakteryzują się szczytową akcją. Krótkie modele świetnie sprawdzają się w czasie spinningowania z łodzi. Dłuższe proponujemy pogromcom pstrągów potokowych oraz rzecznych sandaczy i okoni.

[2010-01-20 19:18]

mar83

Pluszowy Tak znalazłem tą stronę dość dawno temu Opis jest lakoniczny a informacja producenta nie zawsze zgadza się z odczuciami praktyków stąd moje pytanie.Proszę popatrz na jakąkolwiek inna stronę każdy producent robi najlepsze pod słońcem wędki a teraz popatrz na opinie kolegów praktyków znaczna ich część ma odmienne zdanie od wytwórcy
[2010-01-20 20:12]

pluszowy

Nie proponowałbym Ci czytania stron producenta, gdybyś nie napisał, że ten kij pojawił się "ostatnio w sprzedaży". Skoro jednak tak napisałeś, to domyślałem się, że jest to jakiś nowy twór o którym jeszcze nic nie wiadomo. W takich przypadkach pozostaje tylko sugerowanie sie przeznaczeniem proponowanym przez producenta, bądź osobiste "macanie".
[2010-01-20 20:28]

mar83

Ok Lecz poszukuję także odpowiedzi na pytanie czy kij ten może służyć do BT czy nie.I takich informacji potrzebuję od bardziej doświadczonych kolegów Bo jeśli uznacie ,że nie nadaje się do tej metodyto wówczas będę myślał o kupnie innego np 2 15.A tak na marginesie,może polecisz mi jakiś niedrogi a niezły Pozdrawiam
[2010-01-20 20:55]

pluszowy

A gdzie chcesz łowić tym trokiem, że szukasz kijów o tak dużym górnym c.w.?
Osobiście nie przepadam za ta metodą. Używałem do tego wklejanki o c.w. 2-15, ale jej praca mi się nie podobała, więc nie będę Ci Jej proponował. Znajomy, którzy pasjonuje się ta metodą jest zachwycony Kongerami Tango i Mikrosem, które jak twierdzi wystarczają mu na wszystkie wody.
[2010-01-20 21:08]

marinkar

ja posiadam od niedawna KONGER AVIATOR 270 cw do 20g. jestem zadowolony z tego kija za ta cene( ok 100 zl ) cóż więcej chcieć. Nie przetestowałem go tak dokładnie bo bylem z nim na jesień na jednej wyprawie, efekt 3 klenie i 2 niewielkie pstrągi. dobrze wyważony lekki.
[2010-01-20 23:03]